içinde , ,

Kasım Ayı Holo (HOT) Son Gelişmeler

Holo, merkeziyetsiz uygulamalar üzerinde etkili olmak için Holochain kullanılarak inşa edilmiş bir platformdur. DApp geliştirmek için blockchain teknolojisine olan ihtiyacı ortadan kaldıran Holo projesinde Kasım ayı boyunca yaşanan gelişmeleri sizler için derledik. 

Holo protokolünün amacı, merkeziyetsiz uygulamaların kolayca erişilebilir olduğu bir ekosistem ve pazaryeri sunmak. Holochain’in iki token’ı bulunuyor. Bunlardan biri HoloFuel ağ içi işlemlerde kullanılırken, HOT kripto para borsalarında kullanılıyor.

Kasım ayının en çarpıcı gelişmesi, Holochain’in Beta-RC’nin sürüm tarihinin açıklanması. 15 Aralık 2022’ye kadar Holochain Beta detayları yayınlanacak.

Holochain, uygulama verilerini kullanıcılar arasında toplu olarak dağıtır. Her kullanıcı yalnızca uygulamanın kodunu değil, aynı zamanda kendi kişisel verileriyle birlikte ağ verilerinin bir kısmını tutar. Holochain bu misyona yardımcı arayüzlerden biri olan Walkaway’i tanıttı.

İlk Holochain hackathon Almanya’nın Berlin kentinde Jolocom genel merkezinde gerçekleşti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance, CZ

Binance.US, Voyager Varlıklarını Satın Almak İstiyor

hooked

Hooked Protocol (HOOK) Nedir?