in , , ,

KAKA’nın ilk “Play to Earn” Oyunu Olan Troland’ın Herkese Açık Betası Şimdi Yayında!

KAKA NFT

KAKA NFT World, ilk oyna-kazan oyunu Troland’ın herkese açık beta sürümünün geçen hafta yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyar. Troland’ın Haziran ayındaki 1. tur özel betasına geri dönersek, oyunun prototipi ortaya çıktı ve BSC testnet’te özel betayı oynamak için sadece belirli sayıda oyuncu seçildi. Temmuz ayının sonunda KAKA, özel betanın ikinci turunu başlattı. KAKA, oyun çevrimiçi olmadan önce katılmak ve biraz pratik yapmak isteyen herkese kayıtları açtı (KAKA Metaverse Key sahipleri, özel betanın ikinci turuna katılım için öncelikli erişime sahipti). Özel betanın ikinci turunda KAKA, gamefi için madencilik işlevini kart savaş oyunuyla bütünleştirdi ve oyuncuların oynarken Dogecoin madenciliği yapmasına ve kazanmasına izin verdi.

Troland

Troland’ın Genel Beta’sının Özel Beta’dan farkı nedir?

En büyük farklar, sigorta kalemlerinin eklenmesi ve madencilik sisteminin entegrasyonudur. Oyuncuların oyuna katılmadan önce, aşağıdaki maddeleri dikkatlice okumasını öneriririz.

  1. Bu genel betadaki sigorta maddesine koruma büyüsü denilmekte ve oyuncular onu “item mall” denen oyun mağazasından sınırsız miktarda satın alabilmektedir. Fiyat, ürün başına 1 USDT’dir. Oyunculara maçın başında sigorta öğesini kullanmak isteyip istemedikleri sorulacaktır. Maç başında böyle bir eşyanın kullanılmasına izin verilmekte ve bu, bir kartın kazanan tarafından seçilmesini veya oyunun sonunda yanmasını engellemektedir. Hangi kartın korunacağına oyuncular karar verecektir. Maçın nihai sonucu ne olursa olsun, sigorta her savaştan sonra tüketilecektir. Sigorta satın alma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.
  2. Bu genel betada oyuncular, oyuna katılmak için gerçek NFT Troland kartlarını kullanabilirler. Bu kartlar ya KAKA resmi web sitesi üzerinden Troland paketlerini satın alarak ya da airdrop dağıtımından gelmektedir. Bunlar, özel betada kullanılan test kartlarından farklıdır. Kart paketleri için satın alma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.
  3. Para yatırma ve çekme işlevleri kullanılabilir hale getirilmiştir. Oyuncular, aktif çantadaki kartı yedek çantaya yatırabilir veya oyun hazırlık sayfasından seçtikleri kartları yedek çantadan kart destelerine çekebilirler.
  4. Transfer işlemi için herhangi bir işlem ücreti alınmayacak ve işlemden kaynaklanan gaz ücreti kullanıcı tarafından ödenecektir.
  5. Bu genel beta için madencilik Token’ı BNB iken, son sürüm için madencilik Token’ı bunun yerine KAKA Token olacaktır.

Toplam yakılan miktar = Kaybeden tarafan yakılan kartların değerinin %80’i x Mevcut BNB fiyatı.

Kazanan ve kaybeden, toplam yakılan değere göre BNB ile ödüllendirilecek ve kazanan daha yüksek bir ödül alacaktır.

KAKA NFT WORLD
KAKA NFT WORLD

KAKA NFT World, son iki hafta içinde ilk oyna-kazan oyunu Troland hakkındaki bilgileri açıklarken, Troland, Binance Smart Chain, OKEx Chain, HECO, Polygon, Conflux daha sonra Solana Zinciri de dahil olmak üzere çapraz zincir köprüler aracılığıyla birden fazla zincirde konuşlandırılacaktır. Çapraz zincir sistemleri bu beta sürümünde uygulanmasa da KAKA, Troland resmi olarak yayına girdiğinde bunları kullanıma sunacaktır.

Son olarak, KAKA, oradaki tüm oyunculara iyi şanslar diler!

Kaynak: Medium, KAKA NFT

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Okyanusları Koruyan 7 Yenilik

Bitcoin

FTX Platformundaki Hack İddiaları Sonrası Bitcoin Fiyatı Buna Nasıl Tepki Verdi?