in

Kadena (KDA) Binance’de Listeleniyor: Kadena (KDA) Nedir?

Binance

Kadena (KDA) bugün 11 Mart TSİ 14:30’da KDA/BTC, KDA/BUSD ve KDA/USDT işlem çiftleri ile Binance kripto para borsasında listelenecek.

Yatırımcılar, TSİ 14:30’dan itibaren artık Binance üzerinden $KDA alım satımı yapabilecek. $KDA yatırma işlemleri şu anda aktif. Ancak Binance’ten $KDA’larınızı başka yere çekmek, aktarmak için yarın (12 Mart) TSİ 14:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Binance Twitter hesabının KDA listeleme haberi:

Kadena (KDA) Nedir?

Kadena bir Proof-of-Work (PoW) blokzinciridir. Kadena, yerleşik otomatik denetime sahip güvenli bir akıllı sözleşme dili olan “Pact” adlı akıllı sözleşme dilini kullanır. KDA, ağın işlem ücretlerini ödemek için kullanılmak üzere tasarlanmış yerel hizmet token’idir. Kadena, Chainweb adlı bir (layer 1) genel zincir protokolünden ve Kuro adlı bir layer 2 protokolünden oluşur. Genel ve layer 2 ağları, akıllı sözleşme dili aracılığıyla birlikte çalışabilir.

Kadena (KDA)

KDA, Kadena genel zincirinde işlem yapmak için kullanılan dijital bir para birimidir. Ethereum’daki ETH’ye benzer şekilde, Kadena’daki KDA, madencilerin ağdaki madencilik blokları için tazmin edilme şeklidir ve kullanıcıların işlemlerini bir bloğa dahil etmek için ödedikleri işlem ücretidir.

Official website: https://kadena.io/

Whitepaper: https://docs.kadena.io/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Biden’ın Yürütme Emri, Kripto Endüstrisini İkiye Böldü

Fantom Vakfı’nın Andre Cronje Açıklaması