içinde ,

Jordan Belfort, Yatırımcıları Shiba ve Dogecoin Hakkında Uyardı

The Wolf of Wall Street

Hayatı Leonardo DiCaprio’nun oynadığı bir filme uyarlanan eski borsacı Jordan Belfort, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme kriptopara birimlerine yatırım yapma konusunda yatırımcıları uyardı.

Wall Street’in kurdu olarak bilinen Jordan Belfort, The Sun ile Salı günü yayınlanan bir röportajda yatırımcıları Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme kripto para birimlerine para koyma konusunda uyarılarda bulundu.

“Hükümetler ne kadar erken adım atarsa ​​kriptopara sektörü için o kadar iyi olur.“

Jordan Belfort

“Blockchain hayranıyım ama dışarıda bir sürü saçmalık var, hiçbir amaca hizmet etmeyen ve sadece insanları paralarından etmek için var olan bir sürü işe yaramaz coin var.”

“İnsanlar düzenlenmemiş bir piyasadan yararlanıyor ve hiçbir değeri ve faydası olmayan işe yaramaz paralar yaratıyor.”

Hem Dogecoin hem de Shiba Inu, geçtiğimiz aylarda muazzam bir popülerlik kazandı. Şu sıralar, DOGE piyasa değerine göre 10. sırada ve SHIB 13 Dogecoin’in fiyatı 0.210057 dolar. Geçen yıl %6.154’ten fazla değer kazandı. Shiba Inu’nun fiyatı 0.00004284 dolar olarak işlem görüyor. Meme coin geçen yıl %66.650.613.9 değer kazanmış bulunuyor.

Ateş Püskürdü

Belfort daha sonra MILF coin ve Yummy coin gibi kripto yatırım planlarına ateş püskürdü ve “vicdansız insanların bu coinleri yarattığını ve bir sohbet odasına girip açıkça yasa dışı şeyler söylediğini” belirtti.

Belfort şunları vurguladı: “İnsanlar ciddi şekilde hapse girmeli, meşru değiller. Hiçbir şekilde işe yaramayacaklar. Tahminimce birileri sonunda bu şeyler için suçlanacak. Hükümetler ne kadar erken adım atarsa ​​kripto için o kadar iyi olur çünkü yetkililer karanlık bir piyasayı düzenlemeye başladığında, daha da büyür” diyerek sözlerini noktaladı.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Baha Atakan Göze tarafından yazıldı.

Blockchain teknolojisi, kripto paralar ve yatırım enstrümanlarına ilgili işletme 3.sınıf öğrencisi .

facebook

Meta, Kriptopara Reklam Politikasını Gevşetiyor

Bitcoin

Düşüşün Başlıca Sebepleri ve Sonuçları | Bitcoin Teknik Analizi