in ,

Jointer (JNTR) Nedir Ve Nasıl Alınır?

Jointer ekosistemi; jntr, jntr/e ve jntr/b’den oluşmakta. Jntr, welcome bonus seçeneği ile alınıyor. 3 ay , 6 ay, 12 ay gibi kilit seçenekleri var. Bu kilitler açıldığında kyc sürecinden geçmek zorundasınız. Yani uzun vadeli tutup, kyc yaparım diyorsanız jointer tam size göre bir token.

Jntr/b ve jntr/e ise aynı supply (miktarı) paylaşan iki merkeziyetsiz borsa tokenleridir. Bunların fiyat farkı smartswap ile dengeleniyor. Jntr/b yi bscswap ve pancake borsasından, jntr/e’yi ise Uniswap borsasından alabilirsiniz.

Jointer/b Nasıl Alınır?

Jntr/b bir binance smart chain tokenidir. Önce MetaMask veya Trust Wallet’ınıza BNB yatırmalısınız. BNB yatırırken 0x ile başlayan smart chain adresinize depozit edin. Binance borsasından BNB çekerken BEP2 ve BEP20 seçenekleri çıkar. BEP20, smart chain’dir. Trust Wallet’a BNB depozitinin ardından dapps (uygulamalar) sekmesine girin. Üstteki adres boşluğuna bscswap.com yazın. Ardından sağ üst köşeden BSC (binance smart chain) sembolünü seçin. Jntr/b ile BNB takası yapabilirsiniz, ancak satmak için cüzdanda bir miktar BNB mutlaka bırakın.

Jointer/e Nasıl Alınır?

Trust Wallet veya MetaMask cüzdanınıza Etheruem yatırdıktan sonra Uniswap borsasına bağlanın. 0x1368452Bfb5Cd127971C8DE22C58fBE89D35A6BF contract adresini aratarak jntr/e’yi bulup eth ile takas edin. Satış işleminde fee olarak kullanmak için bir miktar fee bırakmayı da ihmal etmeyin.

**Uniswap Nedir Ve Nasıl Kullanılır adlı içeriğimizi okumak için tıklayınız.

Caner Ok tarafından yazıldı.

Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olduktan sonra uzun süre turizm alanında yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri yürüttü. Sosyal medya ve dijital yayıncılık deneyiminin ardından blockchain teknolojisi alanına yöneldi. Son dört yıldır blockchain alanında editörlük, komunite yöneticiliği, sosyal medya yönetimi, marketing ve inovatif gelişimler alanlarında çalıştı. Koinsaati'nde Takım Lideri görevlerini sürdürüyor.

14-20 Aralık Arası Genel Değerlendirme

Sorare

Gerard Piqué Yatırım Yaptığı Sorare Platformuna Stratejik Danışman Oluyor