içinde ,

JOE ($JOE) Bugün Binance Platformunda Listelenecek

JOE ($JOE), 28 Aralık bugün Binance kriptopara borsasında listelenecek. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

Binance, JOE ($JOE) listeleyecek ve 2021-12-28 11:00’de (UTC) yani 14:00 TSİ’de JOE/BTC, JOE/BUSD ve JOE/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak $JOE yatırmaya başlayabilir.
  • $JOE için para çekme işlemleri 2021-12-29 11:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir

JOE (JOE) Nedir?

$JOE, Avalanche üzerinde bir Merkeziyetsiz Borsa (DEX) olan Trader Joe’nin platform token’ıdır. Trader Joe ayrıca BankerJoe aracılığıyla borç verme ve ödünç alma hizmetleri de sunmaktadır. $JOE token’ı, protokol ücretlerini almak ve yönetişim tekliflerini oylamak için stake edilebilir.

JOE (JOE)

 

Trader Joe, hızlı ve güvenli bir şekilde inşa eder ve DeFi’nin sınırında topluma hizmet etmeyi amaçlayan bir blockchain projesi. Trader Joe ekibinin temel amacı, sadece Avalanche değil, henüz herhangi bir blokzincirinde görülmeyen yeni DeFi ilkelleri için Ar-Ge odaklı bir platform haline getirmek.

Avalanche blokzinciri tamamen hız ve yenilikle ilgilidir ve en iyi DEX projesi Trader Joe, bu nitelikleri içermeli diye düşünülerek temel değerleri şu şekildedir:

  1. Hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturun
  2. Yenilikçi ve farklı olun
  3. Önce Avalanche topluluğunda yer alın

Official Website: https://traderjoexyz.com/#/home

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Koinsaati İçerik Editörü

Bitcoin Fiyat Hareketlerine Kısa Vadede Bakış

Göztepe ($GOZ) ve Valencia ($VCF) Fan Token’ları Paribu’da Listeleniyor