içinde , ,

Japonya’nın SBI Grubu, XRP’yi Kabul Ediyor! Ripple (XRP) Güncel Fiyat Analizi | 09.05.2022

XRP

XRP ödemelerini Japonya’nın SBI Grubu, SEC vs. Ripple davasına rağmen kabul edeceğini duyurdu. Önde gelen bir Japon holdinginin parçası olan SBI Motor Japan tarafından Ripple ödemeleri artık kabul ediliyor.

SBI Africa’nın sınır ötesi e-ticaret platformu SBI Motor Japan, Ripple ve Bitcoin’de kripto para birimi ödemelerini kabul etmeye başladı. E-ticaret platformu, XRP ve BTC’nin artık ödeme yöntemleri olarak kabul edileceğini duyurdu ve SBI Motor Japan’ı ülkede Ripple’ı benimseyen ilk platform haline getirdi.

Devam eden SEC vs. Ripple davasına rağmen, SBI Grubu, Ripple’ın faydasını genişletmede, altcoin’deki ödemeleri benimsemede ve küresel olarak benimsenmesini sağlamada kilit bir rol oynadı. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Ripple ve kurucu ortakları Chris Larsen ve Brad Garlinghouse’u XRP’nin satışı yoluyla 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul kıymet teklifiyle suçlamıştı.

Ripple (XRP)

Ripple (XRP)’nin son zamanlardaki düşüşü SBI Grup tarafından XRP ödemelerinin kabul edilmesinden etkilenmemiş görünüyor. Ripple’ın kripto para birimi için 0,50 cent desteği çok güçlü ve uzun zaman dilimlerinde oluşmuş bir destektir. XRP için 0,50 cent’te oluşturulan fiyat aralığı potansiyel dip noktasıdır.

Ripple, XRP
Ripple (XRP) Güncel Fiyat Analizi | 09.05.2022

Diğer tüm zaman dilimlerinde 0,50 cent hem destek hem de direnç olarak yer aldı. Bu destek-direnç noktası 9 kere XRP fiyatında önemli bir rol oynadı. XRP için 200 Haftalık MA 0,50 cent’te birleşiyor. Ripple token’ı 5 günlükte çizilen Fibonacci kanalında 0.5071 cent’ten tepki alabilir. Bu desteğin kırılması XRP’nin desteği dirence çevireceği ve trendin bozulacağı anlamına gelmektedir. Kripto para piyasasında düşüşün derinleşmesi halinde XRP için bu desteği takip edebiliriz. Desteğin kırılması halinde ise XRP’de düşüş derinleşecek ve 0.45 desteği takip edilebilir. Bu yazı yazıldığı sırada XRP 0.5338 seviyelerinden fiyatlanıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Ookeenga Flash Private Sale Detayları ve Araştırma Raporu

Peter Schiff: Bitcoin 10.000$’a Düşecek!