in

İtalya Milli Futbol Takımı Fan Token ($ITA) Ön Satışa Çıkıyor: $ITA Token Nasıl Satın Alınır?

İtalya Milli Takımı, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 7 Mart Pazartesi TSİ 17:00’de Socios App üzerinden $ITA token ön satışa çıkıyor. 2 Euro’dan satışa çıkarılacak olan fan token’ların toplam ön satış arzı 150,000 $ITA olarak belirlendi.

3 bölümden oluşacak ön satış detayları ise şu şekilde:

  • Bölüm 1: 7 Mart TSİ 17:00’de, kullanıcılar en fazla 5 adet $ITA satın alabilecek. Süre: 24 saat. (8 Mart 2022, TSİ 16:59’a kadar satış devam edecek)
  • Bölüm 2: 8 Mart 2022 TSİ17:00’de, kullanıcılar en fazla 100 adet $ITA satın alabilecek. Süre: 24 saat. (9 Mart 2022, TSİ 16:59’a kadar satış devam edecek)
  • Bölüm 3: 9 Mart 2022 TSİ 17:00’de, kullanıcılar en fazla 200 adet $ITA satın alabilecek. Süre: 24 saat. (10 Mart Ocak 2022, TSİ 18:00’e kadar satış devam edecek)

Kullanıcılar toplamda en fazla 200 $ITA token satın alabilecek.

Haber, resmi Socios Twitter hesabından böyle duyuruldu:

$ITA Token Nedir?

İtalya Milli Futbol Takımının resmi fan token’ıdır. $ITA token’a sahip olan kullanıcıların İtalya Milli Futbol Takımı ile ilgili birtakım ayrıcalıkları bulunacak. Takım kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak veya takım antrenmanlarına VIP katılma hakkı gibi pek çok etkinlikte rol alabilecekler.

$ITA Token Nasıl Satın Alınır?

$ITA token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $ITA token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

Cüzdan sekmesinden $CHZ token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $ITA token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $ITA token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

DeFi

Şubat Ayı DeFi Piyasası Analizi

KuCoin’de Listelenen Son 5 Proje ve Fiyat Performansları