in , , ,

İşte Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) İçin Sonraki Durak

Çalkantılı bir haftanın ardından kripto piyasası, kayıpları dengelemeye ve bir toparlanma haftasına hazırlanmaya devam ediyor.

Bitcoin şu anda büyük kazançlarla $37,000 USD’nin üzerinde seyrederken, altcoinler sadece küçük kazançlar yaşadı. Bununla birlikte, Bitcoin $38,000 USD seviyesini yeniden ele geçirdikten ve alıcılar altcoin piyasasına geri döndükten sonra, altcoin piyasası toparlanmaya başladı.

Cardano

Ethereum’un kurucu ortağı Anthony Di Iorio, hem Cardano hem de Polkadot’un geleceğine inandığını söylüyor. Di Iorio, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ile 2012’de bir Bitcoin konferansında görüştükten kısa bir süre sonra Ethereum geliştirme ekibine katılmıştı.

Anthony Pompliano ile yaptığı yeni bir röportajda mevcut kripto portföyü hakkında soru sorulduğunda, Di Iorio varlıklarını ve neden Polkadot ve Cardano’nun potansiyele sahip olduğuna inandığını açıklıyor.

Holdingleri hakkında konuşurken, en iyi projelere inandığını söylüyor. Polkadot, Cardano ve ayrıca Charles’ın büyük bir hayranı olduğunu söyledi. Di Iorio, işleri basit tutmak ve diğer kripto varlıklarıyla daha büyük girişimlere yatırım yapmak istiyor. Varlıklarının çoğu ilk birkaç kripto para biriminde bulunuyor: Etherum, Bitcoin, Cardano ve Polkadot. Cosmos da favorilerinden birisi.

Polkadot ve Cardano Fiyat Görünümü

Güne düşüşle başlayan Cardano fiyatı $1.39 USD seviyesinde işlem gördü. Önceki gün kapanışı $1.45 USD’de gerçekleştirdi. Fiyat, trend çizgisi direncinin üzerinde işlem görürse, ADA bu düşüş hissini tersine çevirecektir. İlk direnç $1.52 USD ve ardından $1.59 USD olarak görünüyor. Aşağı yönde destek seviyeleri $1.38 USD  ve $1.35 USD

Polkadot’un önümüzdeki birkaç gün boyunca $19.6 USD ile $25 USD aralığında kalması bekleniyor. DOT şu anda $20.384 USD’den işlem görüyor ve direnç seviyeleri $22.43 USD ve $23.93 USD ancak ayılar kontrolü ele alırsa destek $20.16 USD ve $19.40 USD seviyelerinde.

Kaynak: Coinpedia

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

çin, bitcoin

Çin Hükûmeti Blockchain Geliştirmek İçin Yol Haritasını Açıkladı

Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları İçin Güncel Haber Takibinin Önemi