in ,

Islamic Coin (ISLM) Olası Airdrop İçin Neler Yapılabilir?

Islamic Coin, özünde sorunsuz işlemler ve hayırseverliği birleştiren şeriat uyumlu finansal araçlar yaratmayı hedefleyen bir projedir.

Bu yazımızda, 1 Eylül itibariyle büyük borsalarda listelenmesi planlanan Islamic Coin’in (ISLM), olası airdrop etkinliği için neler yapabileceğinizi kaleme alacağız.

Yakın zamanda 400 milyon dolar fon toplayan Islamic Coin’in (ISLM) erken benimseyen topluluk üyelerine ve destekçilerine airdrop gerçekleştirebileceği belirtiliyor. Sıfır maliyetle ve yaklaşık 15-20 dakikanızı ayırarak tamamlayabileceğiniz bu adımların ardından olası bir airdrop etkinliğinde hak kazanmaya aday olabilirsiniz. Peki neler yapmalısınız?

  • İlk adım olarak, “https://haqq.network/wallet” adresine giderek cüzdanı indirmeniz ve uygulamayı açmanız gerekiyor. Bu adımların ardından bir hesap oluşturarak şartları kabul etmelisiniz.

  • Hesabınızı oluşturmak için hatırlayabileceğiniz 6 pinli bir koda sahip olmanız, uygulamaya kolay erişim için yüz kimliğiniz veya parmak izinizi girmeniz ve ardından bu işlemleri onaylamanız gerekiyor.

  • Cüzdanınızı ve hesabınızı açtıktan sonra her zaman olduğu gibi seed phrase’i yedeklemeniz ve kaydetmeniz için açılır bir pencere görünecek. Bu işlemi atlamadan muhakkak gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  • Bir diğer adım olarak protokolde sizin için sunulan free gas’ı talep etmeniz ve captcha’yı çözmeniz gerekiyor. Bu adımları tamamladıktan sonra 0.01 ISLM coin’e sahip olacaksınız.

  • Sırada 10 binden fazla ISLM token’lık günlük/aylık çekiliş için bir bilet almak bulunuyor. Uygulamadaki earn bölümüne tıklamalı ve ardından “sadece bilet al” butonunu seçerek şanslı kişi olmak için beklemelisiniz.

  • Diğer adım olarak ISLM token’larınızın bir kısmını bazı doğrulayıcılarla yatırmak bulunuyor. Böylece stake’e gidebilir, istediğiniz herhangi bir doğrulayıcıyı seçebilir ve 0.01 ISLM token’ınızı yatırabilirsiniz.
  • Şimdi bazı işlemleri tamamlamak için test ağına gitmemiz gerekiyor. Bu adım için “https://testedge2.haqq.network/“ linkine tıklayarak test ağına gidebilirsiniz. Burada yapacağınız ilk işlem olarak MM cüzdanınızı ve Github’ınızı bağlamalı ardından kimliğinizi doğrulamalısınız.
  • Sırada Metmask’ımızda sidechaine’e geçmek bulunuyor. Google uzantılarınızda kayıtlı olan Metamask eklentimize tıklayarak onay vermeniz ve ardından doğrulamayı gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  • Sondan bir önceki adımımız için testnet token’larımızın bir kısmını stake etmemiz gerekiyor. Stake işlemini gerçekleştirmek için “https://shell.haqq.network/staking” adresine gitmeniz MM cüzdanınızı bağlamanız ve ardından mevcut bir dizi doğrulayıcı arasından seçim yapmanız gerekiyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Islamic Coin (ISLM) Nedir?

Kripto Para Piyasasında Günün Öne Çıkan Gelişmeleri