in ,

iPhone veya iPad’lerindeki Trust Wallet’ta Dapp Sekmesi Olmayanlar Bunu Nasıl Yükleyebilir?

Trust Wallet çoklu kripto koin cüzdanı, koin portföyünüzü yönetebileceğiniz gönder, al ve Dapps kullanımı ile kolay ve güçlü bir cüzdan olarak ön plana çıkmaktadır. Trust cüzdan, Dapps ve Web3 tarayıcı sayesinde merkeziyetsiz borsalar ile kolay kullanım sağlamaktadır.

iPhone veya iPad’lerinde Trust Wallet Dapps olmayan kullanıcılar öncelikle Apps Store’dan TestFlight uygulamasını indiriyoruz. Trust Wallet beta sürümünü kullanımı için gerekli. Başlamadan önce cüzdanınızın yedeklemesini alın ne olur ne olmaz.

Kurulum Aşamasına Geçelim

– Aşağıdaki linklerden birini cihazınızda açın Test Flight uygulamasını yükleyin:

 

 

– TestFlight’ın yüklenmesi tamamlandıktan sonra, Trust Wallet beta sürümü indirmemiz gerekli. Beta sürümü için aşağıdaki linklerden birini cihazınızda açın sizi Test Flight’a yönlendirecek, uygulamayı cihazınıza kurun.

– Uygulama cihazınıza yüklendikten sonra açıp kullanmaya başlayın. Trust Wallet beta sürümü yükledikten sonra gördüğünüz gibi Dapp sekmesi geri geliyor. İos cihazınızda artık rahatlıkla Dapp kulanabilirsiniz.


NOT: Cüzdanınızın yedeğini alın.

Sorularınız için Telegram’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bol kazançlar.

 

Devran Yıldırım tarafından yazıldı.

Bilgisayara olan merakımla birlikte 2018 yılında kripto para ile tanıştım, kripto paraya ilk adımımı eth mining yapmaya başlayarak attım. Altcoinleri öğrenerek devam eden bu maceramda bounty hunter olarak ilerlemeye başladım.
Forum ve telegram üzerinden yardım ihtiyacı duyan kişilere yardımlarımla da tanınırım. Blockchain alanında sosyal medya, marketing ekiplerinde görevler aldım ve bu görevlerimi başarılı ile tamamladım.

Telegram Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

XRP Fiyat Analizi: XRP Kırılmaya Hazır