KriptoparaTeknoloji

iPhone veya iPad’lerindeki Trust Wallet’ta Dapp Sekmesi Olmayanlar Bunu Nasıl Yükleyebilir?

İphone kullanan bir çok kişinin ioslarda trust dapps nasıl kullanacaklarını bilmediklerini gördüm. Burada iphone telefonlarımıza trust dapps'ı nasıl yükleriz onu göstereceğim.

Trust Wallet çoklu kripto koin cüzdanı, koin portföyünüzü yönetebileceğiniz gönder, al ve Dapps kullanımı ile kolay ve güçlü bir cüzdan olarak ön plana çıkmaktadır. Trust cüzdan, Dapps ve Web3 tarayıcı sayesinde merkeziyetsiz borsalar ile kolay kullanım sağlamaktadır.

iPhone veya iPad’lerinde Trust Wallet Dapps olmayan kullanıcılar öncelikle Apps Store’dan TestFlight uygulamasını indiriyoruz. Trust Wallet beta sürümünü kullanımı için gerekli. Başlamadan önce cüzdanınızın yedeklemesini alın ne olur ne olmaz.

Kurulum Aşamasına Geçelim

– Aşağıdaki linklerden birini cihazınızda açın Test Flight uygulamasını yükleyin:

 

 

– TestFlight’ın yüklenmesi tamamlandıktan sonra, Trust Wallet beta sürümü indirmemiz gerekli. Beta sürümü için aşağıdaki linklerden birini cihazınızda açın sizi Test Flight’a yönlendirecek, uygulamayı cihazınıza kurun.

– Uygulama cihazınıza yüklendikten sonra açıp kullanmaya başlayın. Trust Wallet beta sürümü yükledikten sonra gördüğünüz gibi Dapp sekmesi geri geliyor. İos cihazınızda artık rahatlıkla Dapp kulanabilirsiniz.


NOT: Cüzdanınızın yedeğini alın.

Sorularınız için Telegram’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bol kazançlar.

 

Başa dön tuşu