in ,

IOTA ($IOTA) KuCoin’de Listeleniyor: IOTA ($IOTA) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin IOTA ($IOTA) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. IOTA ($IOTA) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri IOTA/USDT, IOTA/BTC’dir.

IOTA ($IOTA) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
2,779,530,283 IOTA$4,142,370,3722017-07-23
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
2,779,530,283 IOTA$296,744,690

IOTA, büyük bir farkı olan dağıtılmış bir defterdir: aslında bir blokzinciri değildir. Bunun yerine, tescilli teknolojisi, işlemleri onaylayan bir düğüm sistemi olan Tangle olarak bilinir. Bu platformun arkasındaki temel, bunun geleneksel blokzincirlerden çok daha yüksek hızlar sunduğunu ve sürekli genişleyen “Nesnelerin İnterneti” ekosistemi için ideal bir ayak izi sunduğunu söylüyor. Yani IOTA’nın Tangle’ı, sorunsuz veri ve değer aktarımını desteklemek için tasarlanmış açık, hissiz ve ölçeklenebilir bir dağıtılmış defterdir.

IOTA ($IOTA)

IOTA, insanlar ve makineler arasında değer ve veri alışverişi için oluşturulmuştur. Tamamen ücretsiz olarak tasarlanmıştır; Blok yok. Madenciler Yok. Bir IOTA işlemi gönderdiğinizde, diğer iki işlemi doğrularsınız. Bu, IOTA’nın blokzincirinin maliyet ve ölçeklenebilirlik sınırlamalarının üstesinden gelmesini sağlar. IOTA, makineler arasındaki ekonomik ilişkileri mümkün kılıp insan ve makine ekonomileri arasında köprü kurarak bir sonraki sanayi devriminde merkezi bir rol oynamaya hazırlanıyor. $IOTA token’ı, IOTA’nın dağıtılmış defteri Tangle ağının token’ıdır.

Official Website: https://www.iota.org

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

TrustFi’den Yüksek APY’li Yeni Farming Havuzu: Golden Pool

Plethori

Plethori Güncelleştirmesi: Avalanche ETF Protokolü