in

IOS kullanıcıları için Trust Wallet Alternatifleri

Eğer Trust Wallet cüzdanınızda bir tarayıcı yoksa ve bu sebeble DeFi platformlarına bağlanamıyorsanız, alternatif cüzdanlara bakmak isteyebilirsiniz çünkü App Store kuralları gereği artık Trust Wallet IOS’a bir tarayıcı eklenememektedir.

Bu yazımızda DApp bağlantılarını destekleyen ve Trust Wallet’a alternatif olan mobil cüzdanları inceledik.

Metamask

Her ne kadar pek kullanıcı dostu olmasa da Metamask, piyasadaki en iyi cüzdanlardan birisidir. Kendisine ait bir DApp bölümü yoktur ancak uygulama içi bir tarayıcı özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde istediğiniz DeFi platformuna girebilir ve cüzdanınızı bağlayabilirsiniz.

Metamask

SafePal Wallet

SafePal Wallet bir çok farklı ağı destekleyen yani bir multi-chain özelliğine sahip cüzdandır. Kullanması oldukça kolay ve pratiktir. Özel bir DApp bölümüne sahiptir ve en çok kullanılan DeFi platformlarına hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlamaktadır. Eğer aradığınız platformu bulamazsanız, yukarıya linkini yazarak kolayca bağlanabilirsiniz. SafePal Wallet aynı zamanda WalletConnect özelliğine de sahiptir.

SafePal WalletSafePal Wallet

TokenPocket

TokenPocket Wallet, bir çok farklı ağı desteleyen bir yani bir multi-chain özelliğine sahip cüzdandır. Çoğu cüzdandan farklı olarak TokenPocket, Polkadot ağını da desteklemektedir. Özel bir DApp bölümüne sahip olan TokenPocket en çok kullanılan DeFi platformlarına hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlamaktadır. Eğer aradığınız platformu bulamazsanız, yukarıya linkini yazarak kolayca bağlanabilirsiniz. TokenPocket aynı zamanda WalletConnect özelliğine de sahiptir.

Math Wallet

Math Wallet bir çok farklı platformda(mobil,masaüstü,donanım vb.) hizmet veren ve bir çok farklı ağı destekleyen bir cüzdandır. Math Wallet 67’den fazla ağı desteklerken, tarayıcı ve DApp Store bölümleri sayesinde kullanıcılarının DeFi platformlarına hızlı bir şekilde bağlanmalarını sağlamaktadır. SafePal ve TokenPocket cüzdanlarından farklı olarak Math Wallet, internet tarayıcınızda eklenti olarak da hizmet verebilmektedir. Math Wallet, yine diğer cüzdanlardan farklı olarak kendisine ait bir çok özgün hizmete sahiptir. (Haberler, Rehberler,Mining,Stake,Swap,Pay, Factory,L2 blockchain,Token vb.)

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Bitcoin, kripto para

Bitcoin’in Tarihçesi 6 : Bitcoin’in Doğuşu (SON)

kripto para

BTC ve ETH Toparlamaya Çalışıyor DOGE Ağır Kayıp Yaşıyor