içinde

Inverse Finance (INV), Liquidty (LQTY) ve PolySwarm (NCT) Huobi Pioneer Zone’da Listelendi

Inverse Finance (INV), Liquidty (LQTY) ve PolySwarm (NCT) Nedir?

Huobi Primelist

Inverse Finance (INV), Liquidty (LQTY) ve PolySwarm (NCT) yatırma işlemleri bugün (13 Ocak) TSİ 11:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar, bugün TSİ 11:30’dan itibaren artık Huobi Global üzerinden INV, LQTY ve NCT yatırma işlemlerini yapabilecek. INV, LQTY ve NCT spot işlemler (INV/USDT, LQTY/USDT, NCT/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak INV, LQTY ve NCT’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 14 Ocak TSİ 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının INV, LQTY ve NCT listeleme haberi:

Inverse Finance (INV) Nedir?

Inverse Finance, Ethereum blockchain üzerinde çalışan merkeziyetsiz Inverse DAO tarafından yönetilen, DeFi araçları paketidir. $INV yardımcı yönetişim tokenıdır. Ana Inverse Finance ürünleri Anchor , DOLA ve DCA Vault‘lardır.

Inverse Finance (INV)

  • Anchor, sermaye açısından verimli borçlanma ve borç vermeyi sağlayan bir para piyasası ve sentetik varlık protokolüdür.
  • DOLA, 1 doların fiyatını takip eden bir sabit para tokenidir. DOLA, Anchor’daki diğer varlıkları teminat olarak kullanarak basılabilir ve kendisi de Anchor’daki diğer varlıkları ödünç almak için teminat olarak kullanılabilir.
  • DCA Vault, zaman içinde ETH, WBTC veya YFI gibi bir varlığa dollar-cost-average (DCA) yapmanızı sağlayarak, seçtiğiniz varlığı sürekli olarak satın alırken, token’lerinizi getiri sağlayan stratejilere yatırmanıza olanak tanır.

Official website: https://www.inverse.finance/

Liquidty (LQTY) Nedir?

Liquity, teminat olarak kullanılan Ethereum’a karşı faizsiz kredi çekmenize izin veren merkeziyetsiz bir borçlanma protokolüdür. Krediler LUSD (USD’a sabitlenmiş bir stablecoin) cinsinden ödenir ve minimum %110 teminat oranını korumaları gerekir.

Liquity (LQTY)

Teminata ek olarak, krediler LUSD içeren bir Stability Pool’a ve toplu olarak son çare garantörü olarak hareket eden diğer borçlular tarafından güvence altına alınmıştır.

Official website: https://www.liquity.org/

PolySwarm (NCT) Nedir?

PolySwarm, sizi gerçek zamanlı olarak korumak için rekabet eden yeni teknolojiler ve yenilikçi tehdit algılama yöntemleri için kurulmuş launchpad. Mevcut çözümler tarafından algılanmama olasılığı daha yüksek olan, ortaya çıkan tehditleri daha iyi tespit etmenize ve bunlara yanıt vermenize yardımcı olmak için bunları bir araya getiriyor.

PolySwarm (NCT)

PolySwarm, tehdit algılama motorları ağı tarafından desteklenmektedir. Ticari motorlardan gelen geniş kapsama alanını, özel çözümlerden gelen tehditleri daha önce tespit etme yeteneği ile birleştirir. $NCT ağın tokenıdır.

Official website: https://polyswarm.io/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Koinsaati İçerik Editörü

Bitcoin (BTC) Teknik Analizi | 13 Ocak 2022

Microsoft Metaverse’e Olumlu Yaklaşıyor