içinde ,

Inter Fan Token Satışa Çıkıyor: $INTER Token Nasıl Satın Alınır?

inter

İtalya futbol ligi ekiplerinden Inter, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 10 Eylül 2021 Cuma günü Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $INTER token’ler ön satışa çıkıyor. 2 Euro’dan satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin ön satış toplam adedi 1 milyon olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla  50 adet $INTER token alabilecek. Saat 16.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 250′ye çıkartılacak. Taraftarlar $INTER Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

Image

$INTER Token Nasıl Satın Alınır?

$INTER Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $INTER token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $INTER Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $INTER Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

ADA, Cardano

Cardano: Akıllı Sözleşmeler ve Ölçeklenebilirlik Sorunu

Ukrayna, Bitcoin’i ve Kripto İşletmelerini Yasallaştırma Yolunda