içinde ,

Infinite Launch (ILA), Cream Finance (CREAM) ve Reserve Rights (RSR) KuCoin’de Listeleniyor

Infinite Launch (ILA), Cream Finance (CREAM) ve Reserve Rights (RSR) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası yeni üç altcoin’i listeliyor. Bu altcoinler, Infinite Launch (ILA), Cream Finance (CREAM) ve Reserve Rights (RSR) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Infinite Launch (ILA) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çifti ILA/USDT’dir.

Infinite Launch (ILA) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
1,000,000,000 ILA         –2021-11-25PoS
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
36,500,000 ILA        –$0.015   –

Infinite Launch, yıkıcı Gamefi & NFT projelerinin uzun vadeli yatırımcılarla benzersiz bir Diamond-hand mekanizmasıyla buluştuğu zincirler arası bir launchpad’dir. Yatırımcılara konumları veya kaynakları ne olursa olsun, IDO projelerinin tahsis havuzuna ilk kez garantili erişim sunulmaktadır.

Uzun vadeli bir vizyonla Infinite Launch, NFT’yi ve Metaverse’ü kaçınılmaz trendler olarak görür. NFT sahipleri için gerçek faydalar sunarken; aynı zamanda insanların, doğrudan platformda NFT’lere yatırım yapabileceği ve NFT ticareti yapabileceği mükemmel bir ekosistem oluşturur.

Infinite Launch (ILA)
Infinite Launch (ILA) KuCoin’de Listeleniyor

Official Website: https://infinitelaunch.io/

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Cream Finance (CREAM) Nedir?

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Cream Finance (CREAM), KuCoin’de mevcut olacak. Desteklenen ticaret çiftleri CREAM/USDT, CREAM/BTC’dir.

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
2,925,000 CREAM$25,338,0692020-08
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
616,378 CREAM$11,133,650

C.R.E.A.M Finance, bireyler, kurumlar ve protokollerin finansal hizmetlere erişmesi için merkeziyetsiz bir DeFi kredi protokolüdür ve yearn.finance ekosisteminin bir parçası olan C.R.E.A.M Finance; Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon ve Fantom üzerinde kullanıcılara hizmet veren izinsiz, açık kaynaklı ve blockchain’i agnostik bir protokoldür.

Pasif olarak Ether veya wBTC tutan kullanıcılar varlıklarını C.R.E.A.M geleneksel bir tasarruf hesabına benzer şekilde verim kazanmak için CREAM token’ı, kullanıcıların varlıkları ödünç vermelerine, ödünç ve hisse senetleri almalarına ve ağın yönetilmesine yardımcı olarak varlıkları desteklemek veya listeden çıkarmak üzere oy kullanmalarına izin verir.

Cream Finance (CREAM)
Cream Finance (CREAM) KuCoin’de Listeleniyor

Official Website: https://app.cream.finance/

Reserve Rights (RSR) Nedir?

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Reserve Rights (RSR) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri RSR/USDT, RSR/BTC’dir.

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
100,000,000,000 RSR$465,546,9522019-05-26ERC20
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
13,159,998,943 RSR$34,585,180$0.0025

Reserve Rights, istikrarlı, merkeziyetsiz varlığa dayalı bir kriptopara birimi ve arzı taleple ölçeklendiren ve %100 veya daha fazla teminat desteği sağlayan bir dijital ödeme sistemi oluşturmayı hedefliyor. Sonuçta, Reserve Rights’ın hedefi, özellikle güvenilmez bankacılık altyapısına sahip bölgelerde ve hiperenflasyonun bir sorun olduğu bölgelerde, evrensel bir değer deposu yaratmaktır.

Reserve Rights (RSR)
Reserve Rights (RSR) KuCoin’de Listeleniyor

Official Website: https://reserve.org/

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

kriptopara

Solana (SOL), Chiliz (CHZ) ve Polkadot (DOT) Teknik Analizi | 24 Kasım 2021

ons altın

Dolar – Altın İlişkisi