in

IndiGG (INDI), KardiaChain (KAI) ve BitDAO (BIT) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

IndiGG (INDI) 10 Mart TSİ 05:00’te, KardiaChain (KAI) 10 Mart TSİ 11:00’de ve BitDAO (BIT) yatırma işlemleri 10 Mart TSİ 9:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar bugün, 10 Mart TSİ 05:00’den itibaren INDI, TSİ 9:30’dan itibaren BIT ve TSİ 11:00’den itibaren KAI yatırma işlemlerini Huobi Global üzerinden yapabilecek.

INDI, BIT ve KAI (INDI/USDT, BIT/USDT, KAI/USDT) spot işlemleri, yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak INDI’lerinizi ve KAI’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 11 Mart TSİ 17:00’ye kadar BIT’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 11 Mart TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının KAI ve INDI listeleme haberi:

IndiGG (INDI) Nedir?

IndiGG, Polygon blokzinciri üzerinde inşa edilmiş bir Play-to-Earn oyun loncası oluşturmayı amaçlayan YGG’nin bir subDAO’sudur. Oyuncular veya yatırımcılar bu platforma katılarak NFT’ler gibi dijital varlıklar kazanırlar, ardından bu varlıkları farklı pazarlarda satılabilir ve takas edilebilirler.

KardiaChain (KAI) Nedir?

KardiaChain, tamamen birlikte çalışabilir ve blokzincirlerin kendi protokollerinde teknik değişiklikler yapmaya gerek kalmadan ağa bağlanabileceği anlamına gelen “non-invasive” olmayı hedefleyen bir blokzinciri platformudur. KardiaChain, kendi dağıtık defteri ve diğer blokzincirleri arasındaki bağlantıyı kolaylaştırmak için çift düğümlü bir yapı, ölçeklenebilirlik için sharding ve geliştiriciler için akıllı sözleşmeler kullanır.

Platform, staking, işlem ücretleri, hizmetlere katılım ve akıllı sözleşmelerin kullanımı için yerel toke’ı olan KAI token’ını kullanır.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının BIT listeleme haberi:

BitDAO (BIT) Nedir?

BitDAO, en büyük DAO’lardan biridir. BitDAO ekosisteminde BIT, bir yönetişim token’ıdır. Projenin amacı, herkesin kullanımına açık, merkeziyetsiz, tokenize edilmiş bir ekonomi inşa etmektir. BIT token sahipleri tarafından yönetilen bir protokoldür.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Düşüş Sonrası İnceleme

Fantom (FTM), Oasis Network (ROSE) ve Decentraland (MANA) Teknik Analizleri I 10.03.2022