in ,

ICP Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

ICP

İnternet Computer (ICP), blok zincirinin büyümesinin arttığını gördü. Blok zincirin arkasındaki ekip, yol haritasında daha fazla özellik uygulamak için hareket ediyor. DFINITY önümüzdeki haftalarda, aylarda ve yıllarda zincirin gerçek kapasitesini gösterdiğinden yükseliş yakın görünüyor.

Düşüş eğiliminin kripto paraya zarar verdiği ve son fiyat hareketini etkilediği bir gerçek. Peki ICP kendi boğasını yaşayabilir mi?

Meme coin’ler gibi kullanım durumu çok az olan veya hiç olmayan diğer kripto para birimlerinin aksine ICP’nin gerçek bir faydası bulunuyor. Ölçeklenebilirlik ve gelecek vaat eden teknoloji göz önüne alındığında ICP için boğa olasılığı önemlidir. Son zamanlarda ICP’nin pazarlama ekibi değişti. Genesis’ten bu yana 15 aylık sessizliğini yeni pazarlama ekibi bozacak. Yeni pazarlama ekibi tüm dünyada zincirin tanıtımına başlamış görünüyor.

ICP

Kurucu Dominic Williams, aşağıdaki açıklamayı yaptığında tüm teknoloji projelerini merkeziyetsiz, hızlı ve açık bir blok zincirine taşıma gereğini vurguladı:

“Büyük teknoloji üzerine inşa ediyorsan, kum üzerine inşa ediyorsun demektir. Sadece ona güvenemezsin.”

Bu yazı yazıldığı sırada, ICP’nin 249.944.586 ICP dolaşım arzı ve toplam 487.698.532 ICP arzı vardır. Devam edersek, ICP incelemesi için teknik analiz büyük önem taşıyacaktır.

ICP Teknik Analiz

Lansmanından yaklaşık on dört ay sonra, ICP, ATH fiyatı 750.73 $ olan kripto para birimleri arasında 36. sırada yer aldı. Ancak şu anki fiyatı olan 1.080.838.680 $’lık 24 saatlik işlem hacmiyle 8.14 $’dan işlem görüyor. Birçok uzman, bu projeyi hevesle ve bunun iyi bir yatırım olduğunu ve büyük bir hızla büyüyebileceğini gösteren açık yanıtlarla destekledi.

ICP

ICP’nin direnç seviyesi şu anda dört ölçekte yer alıyor, ilki sırasıyla 7.98 dolar, 12.16 dolar, 17.90 dolar ve 26.99 dolar; destek seviyesi 4.72$’da kalıyor. Sonuç olarak, mevcut fiyat düşük performans gösteriyor. Ancak sonrasında yükseliş eğilimi göstermesi bekleniyor.

Fiyatın momentumu şu anda yukarı doğru hareket ediyor. ICP şu anda 50 doların altında ve kripto para pozitif bir RSI farklılığı oluşturuyor gibi görünüyor.

ICP için uzmanlar kripto para biriminin geleceği hakkında görüş bildirdiler. İşte verilen görüşlerden bazıları.

ICP

  • Digital Coin, ICP’nin iyi bir yatırım olduğu görüşündeydi ve 2022’nin sonunda ortalamanın 7,55 dolar olacağını ekleyerek minimum 7,09 dolar ve maksimum 8,10 dolara ulaşması bekleniyor. Şu anda, birçok kişinin tahminlerini aştı.
  • Bazıları, kripto paranın yıl sonuna kadar muazzam bir artış göstereceği ve 10 dolarda kalacağı görüşündeydi.
  • Reddit topluluğu, sonunda Internet Computer için bir umut ışığı olacağına ICP fiyatının mevcut fiyat eğiliminin daha yüksek bir duyguya sahip olabileceği ve onu Bitcoin veya diğer kripto paralarla ticaret yapmaktan daha iyi bir yatırım haline getirebileceği gerçeğine işaret eden eğilimleri konsolide etmek için umutlu.

ICP’nin genel gelecek tahmini, yalnızca geniş bir kalifiye geliştirici ve uzman ekibinden oluşan bu zincir üzerine inşa edilen umut verici projelere bağlı olacaktır. ICP, tüm kripto topluluğunda ve bir grup harika yatırımcıda oldukça fazla ilgi gördü. Her şey planlandığı gibi giderse, yerel token kısa bir süre içinde büyük ölçüde artacaktır.

ICP yeni bir zincir olmasına rağmen gelecek vaat eden projeler ve deneyimli bir ekip tarafından desteklenmektedir. Birçok kripto meraklısı Internet Computer ağı ve düzenlediği hackathon’lar ile ilgileniyor. Projenin amacı internetle ilgili sorunları çözmektir. ICP’nin uzun vadeli iyi bir yatırım inanılsa da, yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Neden Modüler Blok Zincirlere İhtiyacımız Var?

MANA Nasıl Stake Edilir?