Hydro Testnet’e Nasıl Katılınır?

Testnet
Injective ekosisteminde yer alan HydroTestnet ilk aşaması başladı. Katılımcılar $HDRO tokeni ile ödüllendirilecek. Peki neler yapmalıyız?
testnet.hub.injective.network adresine sağ üst köşeden KEPL cüzdan ile bağlanıyoruz. INJ test ağı kendiliğinden eklenmiş olacak. Keplr’da yeni bir kullanıcıysanız Injective (Testnet) ağını eklemelisiniz. Hydro Testnet Web Uygulamasına yalnızca bu ağı ekledikten sonra bağlanabilirsiniz.
Kampanyayı başlatmak için $INJ’ye ihtiyacınız olacak. Testnet $INJ’inizi almak için INJ Faucet’e gidin: https://testnet.faucet.injective.network
Metamask aracılığıyla bağlananların devam etmek ve $INJ almak için bir INJ cüzdan adresi almaları gerekir (MetaMask cüzdanınızı https://app.hidroprotocol.finance/ bağlayın ve INJ cüzdan adresinizi kopyalayın).
 app.hydroprotocol.finance adresinden Liquid Staking kısmını seçerek $Inj test tokenlerinizi stake ediyoruz ve karşılığında 7 Eylül de $hINJ tokeni alabilirsiniz. Hepsi bu kadar. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Potansiyel Airdrop’a Sahip İlk 7 Proje

Hedera (HBAR) Ekosisteminde Son Gelişmeler