içinde

Hurricane NFT (NHCT) KuCoin’de Listeleniyor: Hurricane NFT (NHCT) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Hurricane NFT (NHCT) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Hurricane NFT (NHCT) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri NHCT/USDT’dir.

Yatırımcılar 11 Nisan TSİ 13:00’ten itibaren KuCoin üzerinden NHCT alım-satımı yapabilecek. Ancak NHCT’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 13 Nisan TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının NHCT Listeleme Haberi:

Hurricane NFT (NHCT) Nedir?

Total SupplyMarket CapIssue DateConsensus Protocol
120,000,000 NHCT2022-4-11
Circulating Supply24hr VolumeIssue PriceCryptographic Algorithm
10,000,000 NHCT$0.06

Hurricane NFT, Avalanche’daki 1. DAO tabanlı cross-chain NFT marketi ve NFTFi platformudur. 3 ana özellik cross-chain NFT marketi, NFT Voucher ve NFT parçalanması (NFT fragmentation), ödünç verme ve seçenekler gibi NFTFi hizmetleridir.

Hurricane NFT (NHCT)

Kullanıcılar, Hurricane NFT yönetim token’ini (NHCT) tutarak veya stake ederek, Hurricane NFT’nin büyümesine katılabilir ve ücret indirimleri, platform ücretlerinden temettüler vb. dahil olmak üzere bundan yararlanabilir. HurricaneSwap tarafından geliştirilen ve Avalanche ekosistemi tarafından desteklenen Hurricane NFT, OpenSea’ye yeni bir rakip olarak çıkartılmıştır.

Official website: https://www.hurricanenft.io/

Whitepaper: NHCT-Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi | 08 Nisan 2022

Chain (XCN) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Chain (XCN) Nedir?