in

Huobi Global’de Listelenen Son 5 Proje ve Fiyat Performansları

Huobi kripto para borsasında 7 Mart’tan önce listelenen son 5 projeyi ve göstermiş oldukları fiyat performanslarını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. 

MOBOX (MBOX)

MOBOX, oyuncu katılımını ve eğlenceyi artırmak için $MBOX tahsisini kullanan topluluk odaklı bir GameFi platformudur. MOBOX, DeFi ve NFT’nin avantajlarını birleştiren devrim niteliğinde bir belirteç ekonomik sistemi kullanır ve oyuncuları güçlendirmek için finansal mekanizmalar ve oyun sistemleri kullanır.

MBOX token’i 4 Mart TSİ 15:30’da MBOX/USDT işlem paritesinde Huobi borsasında listelendi. Listelenme duyurusu öncesi MBOX fiyatı 2.36$ civarındaydı. Duyurunun yapılması ile MBOX 2.5348$’a çıktı. 4 Mart TSİ 15:30’da listelenme anında MBOX fiyatı 2.42$ civarındaydı. Ve listelenmenin grafikten de görüleceği üzere fiyata bir etkisi olmadı.

MOBOX (MBOX) CoinMarketCap Grafiği

WINkLink (WIN)

Akıllı sözleşmeler, API verileri gibi zincir dışı verileri kendileri elde edemez. Buna blokzincirinin fikir birliği mekanizması neden olur ve bu sorunu çözmek için bir Oracle ağı olan WINkLink’i ortaya çıkartmışlardır. WINkLink, merkeziyetsiz bir oracle ağıdır.

WINkLink (WIN)

WIN token’i 4 Mart TSİ 15:00’da WIN/USDT işlem paritesinde Huobi borsasında listelendi. Listelenme duyurusu öncesi WIN fiyatı 0.0002691$ civarındaydı. Duyurunun yapılması ile WIN fiyatı 0.0002727$’a çıktı. 4 Mart TSİ 15:00’da listelenmenin gerçekleşmesi ile WIN fiyatı 0.0003235$’a kadar çıktı. Bu da yaklaşık %20’lik bir yükselişe denk gelir. Listelenme ile grafikte de görüldüğü üzere fiyat kalıcılığını koruyamadı. Bu yazı yazıldığı sırada WIN token’i 0.0002785$’dan işlem görmektedir.

WINkLink (WIN) CoinMarketCap Grafiği

Multichain (MULTI)

Multichain, web3 için nihai yönlendiricidir. Keyfi çapraz zincir etkileşimleri için geliştirilmiş bir altyapıdır. Multichain, birbirleriyle iletişim kurmak için farklı ve çeşitli blokzincirlerinin net ihtiyaçlarına hizmet etmek için 20 Temmuz 2020’de Anyswap olarak ortaya çıkmıştır. Multichain tarafından geliştirilen çözümler, neredeyse tüm blokzincirlerinin birlikte çalışmasına izin verir.

Multichain (MULTI)

MULTI token’i 4 Mart TSİ 17:00’da MULTI/USDT işlem çiftinde Huobi borsasında listelendi. Listelenme duyurusu öncesinde MULTI fiyatı 15.96$ civarındaydı. Duyurunun yapılması ile MULTI fiyatı 16.68$’a çıktı. 4 Mart TSİ 17:00’da listelenmenin gerçekleşmesi ile fiyat 14.70$ civarındaydı ve fiyatta herhangi bir değişiklik olmadı. Bu yazı yazıldığı sırada MULTI token’i 12.09$’dan işlem görmektedir.

Multichain (MULTI) CoinMarketCap Grafiği

Hot Cross (HOTCROSS)

Hot Cross hem blokzinciri ekipleri hem de toplulukları için oluşturulmuş çok zincirli bir araç takımıdır. Hot Cross,  EVM ağları için bir araç kutusudur ve çapraz zincir araçlarının işe yaradığı, EVM olmayan zincirlere (örneğin Polkadot, Cosmos, Solana, vb.) genişlemeyi planlamaktadır.

HOTCROSS token’i 2 Mart TSİ 12:30’da HOTCROSS/USDT işlem çiftinde Huobi borsasında listelendi. Listelenme duyurusu öncesi HOTCROSS fiyatı 0.1742$ civarındaydı. Listelenme duyurusu ile anlık olarak HOTCROSS fiyatı 0.1847$’a çıktı. 2 Mart TSİ 12:30’da listelenmenin gerçekleşmesi ile fiyat en yüksek 0.1846$ seviyesini gördü. Devamında bulunduğu yerdeki fiyatı korudu. Bu yazı yazıldığı sırada HOTCROSS token’i 0.1614$’dan işlem görmektedir.

Hot Cross (HOTCROSS) CoinMarketCap Grafiği

Floki Inu (FLOKI)

Floki Inu, dört temel hizmet teklifi aracılığıyla insanlara mali durumlarını kontrol etmeyi amaçlayan, topluluk destekli bir ekosistemdir:
  1. Valhalla NFT Metaverse Oyunu
  2. Floki Üniversitesi Kripto Eğitim platformu
  3. DeFi
  4. FlokiPlaces NFT ve Ürün Pazarı 

FLOKI token’i 2 Mart TSİ 15:00’de FLOKI/USDT işlem çiftinde Huobi borsasında listelendi. Listelenme duyurusu öncesi FLOKI fiyatı 0.000036$ civarındaydı. Listelenme duyurusu ile FLOKI fiyatı 0.00004802$’a kadar çıktı. Bu da yaklaşık %33’lük bir artışa denk geliyor. 2 Mart TSİ 15:00’de listelenmenin gerçekleşmesi ile FLOKI fiyatı 0.00004805$’ı gördü. Listelenme sonrasında grafikte de görüleceği üzere fiyat kalıcılığını sürdüremedi. Bu yazı yazıldığı sırada FLOKI 0.00003080$ civarında işlem görmektedir.

Floki Inu (FLOKI) CoinMarketCap Grafiği

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Rus Varlıklarıyla Bağlantılı 25000 Adres Coinbase Tarafından Engellendi

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Oasis Network (ROSE) Teknik Analizleri I 08.03.2022