içinde

Huobi Ventures Nedir?

huobi

Huobi Group’un tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşu olan Huobi Ventures, girişim yatırım portföyünü büyütmeye ve uzun vadeli yatırım stratejileri yoluyla blokzinciri projelerini desteklemek için kurulmuştur.

Birleşme ve Satın Alma birimi altında, Huobi Ventures, farklı blokzinciri dikeylerinde tamamlayıcı ve Huobi’nin ürün tekliflerini genişletin. Satın almalar, işi yeni pazarlara genişletmek için Huobi’nin büyüyen blokzinciri özellikli uygulama ve hizmet paketine entegre edilecek.

Huobi Ventures’ın yapısı dört iş koluna ayrılmıştır: Stratejik Yatırım, Stratejik M&A, Varlık Yönetimi ve Küresel İşbirliği. Şimdiye kadar Huobi Ventures, sırasıyla Blockchain, HECO Ekolojisi ve NFT‘lere odaklanmak için üç fon başlattı. Huobi Ventures, Huobi Group için büyümeyi teşvik etmeyi ve ortaklarımızla küresel bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

Huobi Ventures

HECO, blokzinciri geliştiricilerine merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler), akıllı sözleşmeler ve dijital varlıklar için verimli ve düşük maliyetli bir zincir içi ortam sağlayan EVM (Ethereum Virtual Machine) uyumlu bir halka açık zincirdir. HECO, platformda yapılan 463 milyon işlemle yaklaşık 12,5 milyon toplam adres kaydetti.

Huobi Ventures

Huobi Ventures HECO üzerinde Süreç

  1. Özelleştirilmiş hizmet planı. Huobi Ventures, pazarlama ve halkla ilişkiler desteği, finansal ve yasal tavsiye ve potansiyel ortaklara tanıtım sağlayabilir.
  2. Huobi Eco Chain(HECO) üzerinde dağıtım için teknik destek. HECO, kuluçkalanan projeler için tam süreç teknik desteği sağlayacaktır.
  3. Ticari yardım. Huobi Global, belirli projeler için belirteçleri listelemek için özel bir kanal sağlayabilir ve kullanıcı farkındalığını artırmak için ek fırsatlar sunabilir.

Huobi Yatırım HECO Fonu

Heco ekolojik kurumu, yüksek kaliteli geliştirici ekip için finansman, özel teknoloji, marka tanıtımı ve diğer kaynak desteği sağlar.

Finansal destek: Heco ekolojik kurumunun değerlendirmesini geçen yüksek kaliteli ekibe stratejik yatırım ve ekolojik desteğin yanı sıra, sektördeki diğer lider yatırım kurumlarından da ek yatırım alma şansı sağlanır

Teknik danışma: Profesyonel HECO gelişim ekibinden teknik ve güvenlik danışma hizmeti alın

Marka güçlendirmesi: Küresel HECO ekolojik birlik ortaklarından marka ve piyasa kaynak desteği alın, projenin doğuşuna katkıda bulunun

Yetenek önerisi: Dünyanın en iyi blockchain yetenek havuzundan öneri alın, ekibin güçlenmesine katkıda bulunun

Huobi Ventures

Kaynak Desteği

  • Heco’dan yatırım ve destek alan proje veya geliştiriciler sadece resmi haber alma imkanına sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda pazarlama hizmet paketlerine başvurarak projelerini global olarak tanıtabiliyorlar.
  • Yüksek kaliteli projeler, Heco global roadshow’lara ücretsiz olarak katılabilir.
  • Huobi girişimleri HECO fonu, geliştiriciler ve ekolojik ortaklarımız arasındaki kazan-kazan işbirliğini eşleştirerek yüksek potansiyelli geliştiricilere ekolojik kaynaklar açacak.

Huobi Ventures şu anda mevcut bir sürü girişime destek vermeye devam ediyor. Huobi Ventures her hafta rapor yayınlayarak son güncellemeleri paylaşıyor. Yayınlanan son haftalık raporda yeni yatırım alan projeler ve yatırım almış projelerin son gelişmeleri hakkında mevcut güncellemelerde yer alıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu? | 19 Aralık 2021

AMM, Unıswap

Uniswap V3 Akıllı Sözleşmeleri Polygon’da Kullanıma Sunulacak