in ,

Huobi Token %65 Arttı! HT Neden Artıyor?

Huobi Global’in yerel kripto para birimi olan Huobi Token (HT), borsanın ana hatlarıyla açıklanan canlanma planıyla ilerlemesine izin vermek için “yeterli” sermaye enjeksiyonunu açıklamasının ardından değeri %65’ten fazla arttı. 

8 Ekim’de yaptığı açıklamada, Huobi Global’in büyük hissedarı Leon Li, borsanın genişlemesine yardımcı olmayı amaçlayan yeni Danışma Komitesi’nin kurulmasına ek olarak kripto borsasındaki tüm hissesinin satıldığını duyurdu.

Huobi’nin yeni Danışma Komitesi üyelerinden biri, Tron kripto para biriminin Kurucusu Justin Sun. 10 Ekim Pazartesi günü kurul ile bir toplantıyı bitirdikten sonra Sun, kripto borsasını ve yerel Huobi Token’ını canlandırmak için bir dizi plan ortaya koydu.

Tron kurucusu, Huobi canlanma planının Huobi Token için bir marka, yetkilendirme ve iş birliği odaklı güncelleme içerdiğini açıkladı. Borsa ayrıca ek yatırımları güvence altına almaya çalışacak.

Duyuru, Huobi Token’ın (HT) fiyatının %65’ten fazla artmasına neden oldu. HT’nin açıklamadan önce başlangıçta 4.07 dolar değerinde olduğu, ardından 6.71 dolara yükseldiği görüldü. HT 6.80 dolara kadar artış gösterdi. Duyuru sonrasında borsanın işlem hacmi de %450’den fazla arttı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Solana DeFi Platformu Mango 100 Milyon Dolarlık Saldırıya Uğradı!

Bybit ile 25 Dolarlık Bonus Kazanma Fırsatı!