içinde , ,

Huobi Token (HT), Binance Coin (BNB) ve Okex Coin (OKB) Teknik Analizleri | 3 Ocak 2022

Üç büyük borsa aitcoin’lerinin teknik analizlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Huobi Token (HT), Binance Coin (BNB) ve Okex Coin (OKB) teknik analizleri.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Huobi Token (HT)

Huobi borsasının kendine ait olan token’i olan Huobi Token (HT), 11.7560-13.0900 bölgesindeki majör desteğin kırılımı sonrası yaşadığı düşüşlerin düzeltme hareketini yapmaya devam ediyor. Bu düzeltme hareketi ile oluşan kama yapısı içerisindeki hareketlerin bağlı olarak, aşağı yönlü olarak son bir dalga oluşturabilir.

Huobi Token (HT)
Huobi Token (HT) Teknik Analizleri | 3 Ocak 2022

Bu 5 numaralı dalga ile kama desteğinden güç toplayarak yapı dışarısına çıkma ihtimali de göze çarpıyor. Kama direncinin kırılması halinde, 11.7560-13.0900 bölgesi test edilebilir. Bu kırılım sonrası yükseliş trendinin devam etmesi adına 15.1345 ara direncinin kırılımı ile onay almak isteyebilir. Kama desteğinin kırılması halinde ise 5.8700 desteğine kadar düşüşler devam edebilir.

Binance Coin (BNB)

Kasım ve Aralık aylarında yaşanan düşüşlerin etkisi ile girdiği trend içerisinde hareket etmeye devam eden Binance Coin (BNB), 520 dolar desteğinden 510-517 dolar bölgesinde bulunan majör destek üzerinden tekrar bir toparlanma çalışmasına girmiş görünüyor.

Binance Coin (BNB)
Binance Coin (BNB) Teknik Analizleri | 3 Ocak 2022

Bu destek bölgesinden gelen alımlar ile düşen trend direncinin kırılımı için tekrardan hareketlenen BNB, bu kırılımın gerçekleşmesi halinde 572 dolar seviyelerinde bulunan direnci test edebilir. Bu direnç seviyesinin kırılması ile yeni bir yükseliş trendine başlayarak ATH seviyelerini tekrardan test etmek isteyebilir. Trend direncinden reddedilmesi halinde ise 510-517 dolar bölgesindeki destek tekrardan test edilebilir. Bu bölgenin kırılması halinde ise 470 dolar seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendi devam edebilir.

Okex Coin (OKB)

Okex borsasının kini olan OKB, yükselen kanal içerisindeki hareketine, kanal direncini test ettikten sonra ara vermiş görünüyor. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 29 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, kanal orta bandını test ediyor.

Okex Coin (OKB
Okex Coin (OKB) Teknik Analizleri | 3 Ocak 2022

Aşağı yönlü hareketin devam etmesi halinde, 25.700-27.400 bölgesinde oluşan ara desteği test ederek yukarı yönlü yeni bir ivme kazanabilir. Yukarı yönlü bu hareketin gerçekleşmesi halinde ise 36.900 seviyelerindeki direnç test edilebilir. 25.700 desteğinin kırılması halinde ise 17.600-18.950 bölgesindeki majör desteğe kadar yen bir düşüş trendi oluşturabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Üstad Splinter ile Huobi Temel Analiz Sohbet Saati

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 03.01.22