in , , ,

Huobi Primelist’te Listelenen Kriptopara Projelerine Genel Bir Bakış

Huobi Primelist

Huobi’nin yüksek kaliteli tokenlerin listelenmesi için kanallarını genişletme politikasında yeni bir adım olan ve Huobi Prime’a benzeyen Primelist ile katılımcılar yeni tokenleri düşük fiyattan satın alma şansı yakalayabilecek ve Primelist etkinliği sona erdiğinde yeni listelenen tokenle işlem yapabilecekler.

Bugün hazırladığımız yazımızda bu zamana kadar Huobi Primelist’te listelenen projelerin kısaca ne olduğuna göz atacağız.

Gold Fever Native Gold (NGL)

Gold Fever; gerçek zamanlı savaş motorları, AAA grafikler ve kapsamlı bir harita ile çok oyunculu bir hayatta kalma strateji oyunudur. Oyun, oyun içi para biriminin bir hizmet token’ı olduğu ve harita kaynakları, oyuncu öğeleri ve ayrıcalıklı hakların NFT’ler olduğu benzersiz bir oyuncu ekonomisi sağlamak üzere blokzinciri teknolojisini entegre eder.

Oyuncular, kaynakları çıkarmak ve harita NPC’leriyle mücadele etmek için oyuna özel bir karakter ve bir dizi temel öge ile başlar. Savaş, işçilik ve arazi dışında yaşamanın diğer yolları aracılığıyla oyun içi seviyelerini oluştururlar.

Karakterlerinin becerilerini geliştirmek, oyunun gerçek hedefinde başarılı olma şanslarını artırır. Oyuncular, iki temel karakter türünün her biri arasında özel roller üstlenebilirler. Bazıları tüccar olurken, diğerleri savaş odaklı veya başarı odaklı olabilir.

$NGL token’ının güncel fiyatı 3.50$’dır.

MonoX Finance (MONO)

MonoX, tek bir token havuzu modeli kullanarak likidite çiftlerinin yarattığı sermaye verimsizliklerini çözen çok katmanlı, çok zincirli bir DEX’tir.

vCASH indeks tokenleri ile sanal bir parite oluşturarak tek taraflı likidite kullanılmaktadır. Bu yeni protokol tasarımı, daha düşük alım satım ücretleri, Likidite Sağlayıcılar için daha düşük sermaye gereksinimleri, daha az izole olmuş sermaye vb. ile sonuçlanır. Projeler ayrıca sıfır sermaye ile tokenleri çıkarabilir.

Ayrıca, borç verme ve türev piyasaları gibi ek DeFi ürünleri/hizmetleri için fırsatlar yaratmanın yanı sıra NFT parçaları, sentetikler, oyun tokenleri ve sigorta tokenleri gibi ‘Değer Destekli Tokenler’ – VBT’lerin işlemlerinde sermaye açısından en verimli yolu sunar.

$MONO token’ının güncel fiyatı 2.40$’dır.

MonoX Finance (MONO) Partnerleri

Biconomy (BICO)

BICO, 75’ten fazla dApp için kullanıcı deneyimini kolaylaştıran kurulumu kolay API’ler sağlayan bir proje. Merkeziyetsiz web’i herkese sunmayı kendilerine görev edinen girişim, kendisini bir sonraki milyarlık sermayenin kriptoya akması için gerekli eksik parça olarak görüyor.

Gelecekte internet merkeziyetsiz olacaktır ve Biconomy, temelleri kritik öneme sahip bu altyapı üzerinde duracaktır. Biconomy web3.0’ı daha kullanılabilir, birlikte çalışılabilir ve birleştirilebilir hale getirir.

dApp’lerdeki her etkileşim blockchain işlemidir ve karmaşıktır. Kullanıcıların kripto cüzdanlarını rahat kullanmaları, gas ücretlerini karşılamaları, her işlemi etkin bir şekilde yönetmeleri, kaynaklarını çeşitli zincirlere taşımaları ve daha birçok işlemi yapmak zorunda kalır. Bu durum özellikle kriptoya yeni başlayanlar için öğrenilecek onca bilginin arasında göz korkutucudur.

Kullanıcılar bunca blockchain detayıyla uğraşmak istemez. dApp’lerin kendi başına bunları halletmesini bekler. Biconomy burada devreye giriyor. Biconomy, kullanıcıları için dApp’lerin bu karmaşık işlemlerini basitleştiriyor.

Biconomy ile kullanıcılar kolay bir deneyim yaşıyor ve cüzdanlarını herhangi bir dApp’e bağlayarak herhangi bir zincirdeki veya L2/rollup’taki kaynaklarına hızlıca erişebiliyor ve tüm bunları ücretsiz bir şekilde yapıyor.

$BICO token’ının güncel fiyatı 5.78$’dır.

Rikkei Finance (RIFI)

Rikkei Finance güvenli borç vermeyi mümkün kılan bir metaverse DeFi Protokülüdür. Zincirler arası iletişim desteği, NFT borç verme ve Likidasyon entegrasyonu sağlayan blokzinciri teknolojisini kullanır, yani herhangi bir blokzinciri ağında çalışan dijital varlıkları kabul edebilir ve eş değer bir oranda işleyerek gerçek zamanlı bir borsa ağı haline getirebilir.

Rikkei Finance, Huobi

Rikkei Finance ekosisteminde 5 ana özellik vardır: Spor ve rekreasyon merkezi, farming bölgesi, NFT pazar yeri, RiWork ve yönetim, DAO ve borç verme. Hepsi sonunda Rikkei Finance’in temel ürünü olan LENDING’in geliştirilmesini destekleyecektir.

$RIFI token’ının güncel fiyatı 0.3361$’dır.

Rikkei Finance (RIFI) Partnerleri

Unbound Finance (UNB)

Unbound Finance; Ethereum, Binance Smart chain, Polygon, Avalanche, Fantom, Arbitrum, Solana, HECO, KCC, Polkadot ve Harmony üzerindeki AMM’lerden şekillendirilebilir, DeFi’ye özgü türevlerden oluşan bir ekosistem oluşturan, merkezi olmayan bir zincirler arası likidite protokolüdür. Unbound, likidite havuzu tokenleri (LPT’ler) ile teminatlandırılmış sentetik varlıklar, birden fazla AMM’den çapraz türetilen yeni likidite havuzları, finansal araçlardan bileşik getiri ve geri iadelere kadar farklı blokzincirlerindeki çeşitli AMM’lerden likiditeyi açığa çıkarmak için bir ürün paketi sunabilmektedir.

Unbound

Unbound Finance, kullanıcılarına likidite havuzu tokenlerine (LPT’ler) karşı teminat olarak faizsiz kripto kredileri veren merkeziyetsiz bir borç platformudur. Krediler, Unbound’un yerel stablecoin’i UND ile sentetik varlıklar şeklinde veriliyor.

Unbound Finance, DeFi ekosistemindeki mevcut AMM’ler üzerinde bir toplayıcı katman olarak inşa edilmiştir ve birden fazla bölünmüş blokzincirinde çeşitli DEX’lerde sıkışan likiditenin kilidini açmayı amaçlamaktadır.

$UNB token’ının güncel fiyatı 0.031$’dır.

GamesPad (GMPD)

GamesPad bir oyun, metaverse ve NFT ekosistemidir. Oyun sektöründeki projelerin lansmanlarının yapıldığı çok zincirli bir platformdur. GamesPad sayesinde yatırımcılar oyun sektörünün geleceğine yatırım yapma imkanı yakalıyor. GMPD token’ı sahipleri platformda düzenlenen ön satışlara katılma imkanı elde ediyor.

Gamespad

GamesPad oyun sektörüne özel bir Launchpad ve kuluçka mekanizmalarını bir araya getiren ilk çok yönlü blokchain platformudur. NFT market toplayıcı ve pazar yeri, çok zincirli toplayıcı, büyük oyun stüdyolarıyla ortaklıklar, farming havuzları, oyun geliştirme stüdyoları gibi birçok özelliği ve uygulamayı bir araya getiriyor. GamesPad Ethereum, Binance Smart Chain, Tezos, Solana, Polychain ve Cardano gibi birçok zinciri bir araya getiriyor.

$GMPD token’ının güncel fiyatı 1.27$’dır.

GamesPad (GMPD) Partnetleri

Primelist avantajlarından yararlanarak Huobi’ye üye olmak için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Radio Caca (RACA) Paribu Box’da Listeleniyor

CheersLand Platformundaki Light Year Game IGO’su için Katılım Rehberi