in

Huobi Primelist, 5 Kasım’da Listelenecek Immutable X (IMX) ile Başlıyor

Huobi Global, 5 Kasım 13:00’te yeni listeleme platformum Primelist ile IMX’i listeliyor.

Huobi’nin yüksek kaliteli tokenlerin listelenmesi için kanallarını genişletme politikasında yeni bir adım olan ve Huobi Prime’a benzeyen Primelist ile katılımcılar yeni tokenleri düşük fiyattan satın alma şansı yakalayabilecek ve Primelist etkinliği sona erdiğinde yeni listelenen tokenle işlem yapabilecekler.

Immutable X (IMX) Nedir

Satılacak Token:

  Kayıt Yöntemi Sıra ile Kayıt HT Tutma ile Kayıt
Token IMX
Satış Tarihi 5 Kasım 13:00 – 5 Kasım 15:00 (Alım-satım işlemleri satış süresi bittikten 1 saat sonra, 5 Kasım 16:00’da başlayacaktır)
Satış Hacmi 6.000.000 token (toplam arzın %0,3’ü)
3.000.000 tokene kadar(toplam arzın %0,15’i) 3.000.000 tokene kadar(toplam arzın %0,15’i)
Hak kazanan kullanıcılar için sıra sayısı 1-2.400
Satın Alım Fiyatı Token başına 0.16 USDT Token başına 0.16 USDT
Satın Alım Limiti 200 USDT  Orantılı olarak dağıtılacaktır
Ödeme Yöntemi USDT USDT

Katılmak için:

Katılımcılar etkinliğe iki yöntemle katılabilirler. Her katılımcı etkinliğe katılmak için sadece bir yöntem seçebilir ve kayıt tamamlandıktan sonra yöntemini değiştiremez.

1)    Sıra İle Kayıt

Hak Kazanma:

 • Huobi Global’e kayıt olun ve 5 Kasım 13:00’e kadar Kimlik Doğrulama sürecini tamamlayın (şimdiye kadar tamamlamadıysanız)
 • Kayıt öncesinde borsa hesabınızda en az 200 USDT bulundurun

Katılım Süreci:

 • 5 Kasım 13:00 – 14:00 tarih ve saatleri arasında, katılıma hak kazanan kullanıcılar etkinliğe katılabilir. Kayıt tamamlandıktan sonra borsa hesaplarındaki USDT bakiyeleri otomatik olarak kilitlenecektir.
 • 5 Kasım 14:00 – 15:00 tarih ve saatleri arasında, sistem tüm katılımcılar arasından 2.400 şanslı kullanıcı seçecek ve kişi başı en fazla 200 USDT değerinde IMX payı sağlayacaktır. Bu kullanıcılar web sayfasında sıra numaralarını (1 – 2.400) göreceklerdir.
 • Kalan katılımcıların USDT tokenlerinin kilidi otomatik olarak açılacak ve Borsa hesaplarında tekrar kullanılabilir hale gelecektir.

2)    HT Tutma ile Kayıt

Hak Kazanma:

 • Huobi Global’e kayıt olun ve 5 Kasım 13:00’e kadar Kimlik Doğrulama sürecini tamamlayın (şimdiye kadar tamamlamadıysanız)
 • 1 Kasım 19:00 – 4 Kasım 18:59:59 tarih ve saatleri arasında 3 günlük ortalama HT tutma miktarınızın en az 300 HT olduğundan emin olun, bu sürede ortalama HT miktarınızı etkinlik sayfasından kontrol edebilirsiniz. Ek olarak, aşağıdaki tabloda gösterildiği üzere borsa hesabınızda yeterli miktarda USDT olduğundan emin olun.
3 günlük ortalama HT tutma miktarı Emir Verme Üst Limiti Gerekli Minimum USDT Bakiyesi
300≤x<1000 200 USDT 200 USDT
1.000≤x<3,000 400 USDT 400 USDT
3.000≤x<5,000 600 USDT 600 USDT
5.000≤x<10,000 800 USDT 800 USDT
10.000≤x<50,000 1.000 USDT 1.000 USDT
50.000≤x<500,000 3.000 USDT 3.000 USDT
x≥500.000 8.000 USDT 8.000 USDT

Katılım Süreci:

 • 5 Kasım 13:00 – 14:00 tarih ve saatleri arasında hak kazanan kullanıcılar etkinliğe katılım için kayıt olabilirler. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra USDT bakiyeleri otomatik olarak kilitlenecektir.
 • 5 Kasım 14:00 – 15:00 tarih ve saatleri arasında, sistem kullanıcıların tabloda gösterildiği üzere maksimum kullanılabilir USDT miktarına göre alım emirlerini işleme koyacak ve her katılımcıya oranlı bir şekilde yeni token paylarını sağlayacaktır.
 • İşlem tamamlandıktan sonra kalan USDT tokenleri kullanıcıların Borsa hesaplarına iade edilecektir.

Her katılımcıya sağlanan token pay miktarı = Katılımcı başına USDT cinsinden emir miktarı / tüm katılımcıların USDT cinsinden emir miktarı * Toplam token arz miktarı

Not:

 • Huobi Global, IMX yatırma ve spot işlemlerini (IMX/USDT) 5 Kasım 16:00’da açacaktır.
 • Huobi Global IMX çekme işlemlerini 8 Kasım 13:00’te açacaktır.
 • IMX spot işlemleri açıldıktan sonra kısa süre içinde IMX marjin ve futures işlemlerinin yanı sıra bol ödüllü IMX kampanyaları da sizlerle olacak, bizi takip etmeye devam edin!

Şartlar ve Koşullar:

 • Tüm Huobi Global hesaplarında (Huobi Cloud Wallet hariç) tutulan Huobi Tokenler (HT), sistem görüntüsü kapsamındadır.
 • Hatalı ve mantık dışı işlemleri önlemek adına, platform spot işlemlerin başlangıcından itibaren ilk 5 dakika boyunca Piyasa Yapıcı emirleri sınırlayacaktır. Limit Emir ile verilen emir fiyatları, etkinlikte belirlenen fiyatın 10 katından fazla olamaz.
 • Aşağıdaki ülkelerden veya bölgelerden kullanıcıların bu Primelist etkinliğe katılmasına izin verilmeyecektir: Japonya, Küba, İran, Anakara Çin, Hong Kong (Çin), Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Venezuela ve Kırım.
 • API emirleri Primelist etkinliği esnasında kullanılamayacaktır.
 • Son fiyatın %90 ~ %110 aralığında emir verilmezse, alım/satım için verilmiş piyasa emirleri otomatik olarak iptal edilecektir. Yeni listelenen tokenlerin alım satım işlemleri, fiyat dalgalanmaları nedeniyle daha yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin.
 • Huobi Global, kampanya kurallarını ihlal eden veya etik olmayan davranışta bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Huobi Global, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Huobi Global, 1 Kasım 2021

KoinSaati üyelerine özel %10 indirimle Huobi Türkiye üyesi olmak ve 170 USD değerinde hoşgeldin ödülü kazanmak için bu bağlantıdan üye olabilirsiniz.

Huobi Official Linkler

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

kripto

Gelecek Vaat Eden Blockchain Projeleri Arasında Haftanın En Önemli Etkinlikleri

­Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler oldu? | 1 Kasım 2021