içinde ,

Huobi Pioneer Zone’da GMEE, SIS ve RARE Listeleniyor: GMEE, SIS ve RARE Nedir?

Huobi Global, Pioneer Zone’da bugün (17 Şubat) GAMEE (GMEE), Symbiosis Finance (SIS) ve SuperRare (RARE) kripto para birimlerini listeliyor. 

Yatırımcılar, bugün TSİ 07:00’dan itibaren Huobi Global üzerinden RARE yatırma işlemlerini yapabilecek. RARE spot işlemler (RARE/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak RARE’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün yani 18 Şubat TSİ 17:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının RARE listeleme haberi:

SuperRare (RARE) Nedir?

NFT alanında bir öncü olan SuperRare, bugüne kadar ödenen 200 Milyon $+ sanat eseri ve 5 Milyon $+ sanatçı ve koleksiyoncu telif ücreti ile önde gelen NFT sanat platformuna dönüştü.
Binlerce ilk sanatçı, koleksiyoner ve topluluk üyesi için son derece etkili olsa da, SuperRare’in şu ana kadarki başarısı, önümüzdeki 10 yıl içinde internet sanat pazarının ne kadar büyük olacağına kıyasla çok küçük. Bu yüzden de SuperRare, ölçeği büyütmek ve web3’ün gerçek gücünden yararlanmak için aşamalı bir merkeziyetsizlik yoluna giriyor.
SuperRare (RARE)
SuperRare’nin üç temel yaklaşımı:
 • Sanatçılar, koleksiyoncular ve küratörler için mevcut araçlar
 • Ağda değerin kaybedilmemesi
 • Merkeziyetsiz küratörlük

Küratörlük, SuperRare küratörlük token’i RARE’dir. RARE aracılığıyla sanatçılar, koleksiyonerler ve küratörler’in topluluğa kademeli olarak verilmesi için tasarlanmıştır.

Official website: https://superrare.com/

Whitepaper: https://docs.superrare.com/

Symbiosis Finance (SIS)

Yatırımcılar, bugün TSİ 08:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden SIS yatırma işlemlerini yapabilecek. SIS spot işlemler (SIS/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak SIS’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün yani 18 Şubat TSİ 17:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının SIS listeleme haberi:

Symbiosis Finance (SIS) Nedir?

Symbiosis Finance, merkeziyetsiz çok zincirli bir likidite protokolüdür. Kullanıcıların, fonların tek sahibi olarak kalırken, tüm blokzincirleri arasında varlıkları değiştirmesine olanak tanır.

Symbiosis Finance aşağıdaki gereksinimleri karşılar:

 • UX gibi basit, Değiştirilebilir: Swap işlemine devam etmek için ek cüzdan, uzun bekleme süresi veya ekstra adım yok.
 • Tamamen merkeziyetsiz: Hiçbir merkezi taraf Symbiosis protokolünü durduramaz veya kullanıcıların buna erişmesini sansürleyemez.
 • Birlikte çalışabilir: Yeterli pazar dikkatini çeken her blokzincirini birbirine bağlar. Hedef tüm ağları birbirine bağlamaktır.
 • Non-Custodial: Hiç kimse (Symbiosis ekibi dahil) kullanıcı fonlarına erişemez.
 • Sınırsız çapraz zincir likiditesi: Herhangi bir rastgele token çifti arasındaki swaplar için en iyi fiyatları sağlarken, tüm blokzincirlerinde mümkün olduğu kadar çok token çiftini hedefler

Symbiosis Finance (SIS)

SIS, Symbiosis Finance’in protokol token’idir. Ethereum’a dağıtılır ve şunlar için kullanılır:
 • Swap yapanların ağındaki bir düğümü çalıştırmak için stake yapmak
 • Symbiosis DAO ve DAO hazinesini yönetmek

Official website: https://symbiosis.finance/

Whitepaper: https://docs.symbiosis.finance/

GAMEE (GMEE)

Yatırımcılar, bugün TSİ 10:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden GMEE yatırma işlemlerini yapabilecek. GMEE spot işlemler (GMEE/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak GMEE’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün yani 18 Şubat TSİ 17:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının GMEE listeleme haberi:

GAMEE, dünya çapında 5,4 milyardan fazla oyun oynamış 40 milyondan fazla kullanıcıyı kendine çeken bir Play-to-Earn oyun platformudur.

GAMEE eğlence platformu şunlardan oluşur:

 • Arch8 App : Arc8, gündelik tarzda oyunlarda beceriye dayalı oyun turnuvaları sunan, adrenalin düzeyi yüksek bir mobil oyun deneyimidir. Deneyim, turnuva giriş ücretleri ve ödüller için kullanılan GMEE token’i tarafından desteklenmektedir. Arc8, günlük görevler ve sezon sıralaması ödülleri arasında dağıtılan ödüllerle blokzincirinde oynayarak kazanın ilk unsurlarını sunar. ARENA’lar, topluluğun özel turnuvalar düzenlemesini sağlayan sanal gayrimenkullerdir (NFT’ler).
 • G-Bot’lar : Blokzincirinde robot temalı NFT koleksiyonları, yükseltilebilir ve takas edilebilir, sahiplerine Arc8’de oyun oynarken ödüller verir ve kendi özel oyun ve kazan oyunlarında oyun karakterleri olarak hizmet ederler. Deneyim, karakter satın alma, yükseltme, turnuva girişleri ve ödüller için kullanılan GMEE token’i tarafından desteklenmektedir.
 • Ödüller Uygulaması : Ödüller Uygulaması, 80’den fazla gündelik oyun ve reklam destekli iş modeli ile iOS, Android ve web üzerinde bir oyun uygulamasıdır; Ödüller uygulaması 2015 yılında piyasaya sürüldü ve 4,7 milyardan fazla oyun oynayan 30 milyon kullanıcıdan oluşan büyük bir oyun kitlesinin ilgisini çekti. GMEE token’i, oyuncular için tamamlayıcı bir ödül ve mevcut ücretsiz oynanabilen kitleyi play-to-earn blockchain deneyimine dahil etmenin bir yolu olarak tanıtılacak.

GAMEE (GMEE)

GMEE, GAMEE platformunda sağlanan, desteklenen play-to-earn oyunlarında satın alma, kullanım, ödül ve eylem para birimi olarak tasarlanmış bir ERC-20 yardımcı program token’idir. GMEE token’i, L2 ölçekleme çözümü olarak Polygon’u ve Binance Smart Chain’e bir köprü kullanır.

Official website: https://www.gamee.com/token

Whitepaper: https://lightpaper.gamee.com/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Kriptografi Nedir ve Kripto Paraları Nasıl Güvenli Hale Getirir?

Modern İşletmeler için DeFi Trendleri