in

Huobi, Çin Ana Karasındaki Kullanıcıları İle İlişiğini Kesecek

Huobi

Reuters haberine göre, Çinli kriptopara borsa devi Huobi Global bu sabah yaptığı açıklamada, Cuma gününden itibaren Çin anakarasında ikamet eden yeni müşterileri kabul etmeyeceğini ve yerel regülasyonlara uymak için yıl sonuna kadar Çin’de ikamet eden müşterileriyle olan sözleşmelerini sonlandıracağını açıkladı.

Çin’in finansal düzenleyicileri, geçtiğimiz cuma günü yaptıkları açıklamalarla kriptopara piyasasına yaptıkları baskıyı yoğunlaştırdı. Çin, kriptopara işlemlerini ve madenciliğini ve denizaşırı borsaların internet üzerinden Çin anakarasındaki yatırımcılarına hizmet vermelerinin yasaklandığını açıkladı.

çin, bitcoin

Huobi Global yaptığı açıklamada, müşteri varlıklarının güvenliğinin garanti edildiğini ve anakarada bulunan mevcut müşterilerinin düzenli şekilde çıkışını gerçekleştireceğini de açıklamalarına ekledi.

Kriptoparalar ve blockhain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Snoop Dogg, Sandbox ile Ortaklık Kurdu

HSBC 8 Ülke ile CBDC Çalışmaları Yürütüyor