in

Humans.ai (HEART) Nedir? Nasıl Alınır?

Humans.ai, genel ölçekte yapay zeka kullanımını artırmak için kendi etrafında paydaşlar ekosistemini bir araya getiren, bağımsız bir blok zincir platformudur. 

Proof Of Stake algoritmasını kullanan Humans.ai, blok zincir üzerinde yapay zekayı yönetebilen, dağıtabilen ve yürütebilen ilk blok zincir yapay zekalarından biridir. Yaratıcı ekibi, token tabanlı sahiplik ve hesap verebilirlik özellikleri sayesinde Humans.ai, çalışmaların adil bir şekilde ödüllendirilmesini ve her AI’nin uzun dönemde güvenilir olmasını sağlamak için oluşturulmuştur. 

Proje sentetik medya, AI uygulamaları, diğer dijital varlıklar, şeffaflık, hesap verilebilirlik ve uzun vadeli yönetişim yaratmanın bir yolu olarak blok zincir teknolojisini kullanmaktadır. 

Humans.ai Ekibi

Sabin Dima, Humans.ai projesinin kurucusu ve CEO’sudur. Teknoloji girişimcisi olan Dima, 15 yıllık bir deneyime sahiptir. CEO, 16 yaşında Orta Doğu’daki ilk sosyal platformlardan birini geliştirdi. 

Ekipte, Prof. Nicu Sebe, Florin Otto, Vali Malinoiu, Lucian Nicolescu, Dragos Costea ve Dragos Bunescu gibi kendi alanında deneyimli ve profesyonel isimler yer almaktadır. 

Humans.ai Yatırımcıları

Humans.ai projesinin yatırımcıları arasında Platform Village Global VC, Good Friend VC, Beni VC ve Keshif Ventures gibi yatırım şirketleri yer almaktadır. 

HEART Nedir? 

HEART, Humans.ai platformunun yerel kripto varlığıdır. HEART, kullanıcıların platformun yönetimine katılmasını sağlamasının yanıda bazı diğer kullanım alanlarına da sahiptir. Bu alanlar ise şöyle sıralanabilir: 

  • Ekosistem içinde yönetim amaçlı kullanılmaktadır
  • Algoritmalar, genomlar, veriler, yapay zekalar ve uygulamaların sahipliği için kullanılmaktadır 
  • Verim üreten bir NFT sahipliğini temsil etmek için kullanılmaktadır. 

HEART İstatistikler

Maksimum arzı 7 milyar 800 milyon olarak belirlenen HEART’ın dolaşımdaki arzı ise bilinmemektedir. 28 Aralık 2021’de piyasaya sürülen HEART, bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 0,22 dolar seviyesini 27 Aralık 2021’de görürken, en düşük seviyesi olan 0,0036 doları ise 16 Aralık 2022’de görmüştür. 

HEART Nasıl Alınır? 

KuCoin, UniSwap, Gate.io ve MEXC üzerinde listelenen HEART, yine bu borsalar üzerinden kolaylıkla alınıp, satılabilir. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

MYSO Testnet ile Nasıl Etkileşime Girilir?

Monero (XMR) Nedir? Nasıl Alınır?