içinde ,

Hubble Protocol (HBB) KuCoin’de Listeleniyor: Hubble Protocol (HBB) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Hubble Protocol (HBB) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Hubble Protocol (HBB) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri HBB/USDT’dir.

Yatırımcılar, 28 Ocak TSİ 15:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden $HBB alım-satım yapabilecek. Ancak $HBB’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 30 Ocak TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter hesabının $HBB listeleme haberi:

Hubble Protocol (HBB) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
100,000,000 HBB2022-01-28Solana
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
1,370,000 HBB$1.00

Hubble Protocol, Solana üzerine kurulu merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolüdür. Kullanıcılar, yatırırken getiri sağlamaya devam eden çok varlıklı teminat ile %0 faizli kredi alabilirler. HBB stake edenler platform ödüllerini paylaşır. Hubble Protocol projesi değişen pazara uyum sağlamayı amaçlarken aynı zamanda DeFi’yi tüm dünya için bir finansal hizmet kaynağı haline getirecek ürünleri sağlamayı amaçlamaktadır.

Hubble, Solana Hackhaton’da proje olarak başladı. Proje şu anda en iyi Solana ekosistemi yatırımcıları tarafından destekleniyor.

Hubble Protocol (HBB)
Hubble Protocol (HBB) KuCoin’de Listeleniyor

HBB token şu anda protokolden ücret almak için Hubble’a yatırılan yönetişim token’i olarak kullanılıyor. Gelecekte $HBB’nin, Hubble DAO’nun yönetişim token’i olarak iyileştirme tekliflerini oylamak için kullanılması planlanıyor.

Hubble, DeFi yolculuğuna USDH’yi ödünç almaya ve mint etmeye odaklanarak Aşama 1’de başlıyor. Kullanıcılar, USDH’de %90,9’a kadar LTV ödünç almak için SOL, BTC, ETH ve diğerleri gibi birden fazla türde kriptopara birimi yatırabiliyor. Kullanıcılar ödünç alırken mevduatları üzerinden getiri elde edebiliyorlar.

Bu borçlar, şüpheli kredileri ödeyen ve tasfiye edilmiş varlıklarda ~ %10 fark kazanan Stability Pool sağlayıcıları tarafından yapılan USDH mevduatlarından oluşan bir Stability Pool aracılığıyla garanti ediliyor. Stability Pool ‘a USDH yatıran kullanıcılar, Hubble’ın yönetişim token’i olan HBB kazanıyor. HBB tokenini stake edenler protokol ücretlerinin %85’ini kazanıyor. Proje içerisinde çok varlıklı teminat sistemi bu şekilde ilerlemektedir.

Official Website: https://hubbleprotocol.io/

Whitepaper: Hubble Protocol (HBB) Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Faiz Oranlarının Yükselişi ve Bitcoin (BTC)

kriptopara

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Metaverse Araştırmaları İçin Talimat Verdi