in ,

Horizen, Ankr ile Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Layer-0 blok zinciri Horizon, resmi web sitesinden paylaştığı bir blog gönderisi ile Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr ile ortaklık kurduğunu duyurdu. 

Kurulan bu ortaklık kapsamında Ankr, Horizen’in yeni geliştirdiği Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu akkılı sözleşme platformu EON için RPC sağlayıcı görevi görecek. Ortaklığın, DeFi, oyun ve NFT’ler dahil olmak üzere çok çeşitli kullanım durumlarını destekleyerek gelişen EON ekosistemine ek erişilebilirlik, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik getirmesi planlanıyor. 

kripto blockchain

Ortaklık ile ilgili Horizen Kurucu Ortağı Rob Viglione’nin yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Bu stratejik ortaklık, hızla büyüyen EON ekosistemine gelişmiş erişilebilirlik, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik getiriyor. Önde gelen bir Web3 altyapı sağlayıcısı olan Ankr ile stratejik ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” 

Horizon, Ankr ile yapılan ortaklığın Web3 altyapısı ve hizmetlerinin Horizon EON’un hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için performansını ve erişilebilirliğini daha da optimize etmesini sağlayacağını söyledi. 

EON Platformu Nedir? 

Horizen’in EON’u, tamamen EVM uyumlu bir akıllı sözleme platformudur ve Horizen ekosistemindeki birçok akıllı sözleşme yan zincirinin ilkidir. Ankr’ın yüksek performanslı RPC düğüm altyapısı ile EON, herhangi bir talep yükünü işleyerek onu daha ölçeklenebilir ve verimli hale getirebilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ethereum (ETH) Fiyatı 1.950 Doları Hedefliyor

Ethereum (ETH) Fiyatı Toparlanma Sinyalleri Veriyor