in ,

Hooked Uygulaması Nasıl Kullanılır ve Puan Kazanılır?

hook

Hooked, Web3 ekosisteminden yararlanmak isteyen kullanıcılar ve işletmeler için geliştirilmiş bir protokoldür. Bu yazımızda Hooked uygulamasının nasıl kullanılacağını anlatacağız.

Hooked Protokol, gelişmekte olan pazarlarda etkili olmayı hedefleyen kullanıcılar için Wild Cash uygulamasını başlattı. Wild Cash, Hooked Protokol’ünün kullanıcılarını Web3’e dahil etme konusundaki ilk adımlarından biridir. Lansmanından kısa bir süre sonra Wild Cash en çok tercih edilen ilk ve tek Web3 uygulaması oldu. Wild Cash uygulamasını aşağıdaki adımları takip ederek Android tabanlı akıllı telefon veya tabletlere kurabilirsiniz.

İlk olarak Wild Cash uygulamasını indirmelisiniz. Quizzland Trivia Game-Wild Cash sitesindeki “Download” kısmından Wild Cash uygulamasını indirin. Uygulamanın kurulumu tamamlandıktan sonra oturum açabilirsiniz.

Kullanıcılar bu uygulama sayesinde çeşitli ödüller kazanırken kripto endüstrisine dair öğrenme deneyimini geliştirir.

“Quiz to earn” yaparak ödüller kazanabileceğiniz Eğitim Kampı (Training Camp) seçeneğine tıklayın. Yerel token Gold’u kazanmak için kripto, blok zincirler, DeFi, NFT’ler, yasal düzenlemeler ve daha fazlasıyla ilgili soruları yanıtlamanız gerekiyor.

Günlük quiz’lere girip daha büyük ödüller kazanmak için yarışmalara katılabilirsiniz. Düzenli olarak uygulamayı kullanırsanız bunun içinde ödüllendirilirsiniz.


Arkadaşlarınızı davet ederek ve kendi grubunuzu oluşturarak ödüller kazanabilirsiniz. Kripto varlıklarına sahip olabilir ve cüzdanda saklayabilirsiniz. Varlıklarınız ile stake & swap işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Platform içindeki katkınız oranında POW mekanizması aracılığıyla ödüller kazanırsınız.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Google, Bitcoin

Kripto Paralarla İlgili Google’da En Çok Aratılan 10 Soru

funding round

Kasım Ayının Fundrasing Etkinlikleri