in , , ,

Hooked Protocol (HOOK) Nedir?

hook

Hooked, gelişmiş bir ekosistem oluşturmak için Web3’ün tamamen benimsenmesini hedefleyen on-ramp mekanizmalı bir protokoldür.

Topluluklarında 3 milyondan fazla aktif üyesi vardır ve Web3’ten yararlanmak isteyen kullanıcılar ve işletmeler için gelişmiş bir deneyim yaratmayı hedefler. Web2 kullanıcılarını Web3’e dahil etmek ve yalnızca aktif değil, aynı zamanda uyumlu bir ekosistem oluşturmak için büyük bir çaba sarf eder.

Hooked Protocol’ün Misyonu

Binance’in 29. launchpad projesi olan Hooked Protocol, yapılan duyurulara göre, geliştirmeleri sayesinde Web3 dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor. Hooked Protocol, daha önce hiç deneyimi olmayanlara ulaşmaya ve kripto endüstrisinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaya çalışacak. Ayrıca, hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için kolaylaştırılmış bir web deneyimini sunmak için de çalışıyor. Yalnızca ölçeklenebilirliği iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda kripto dünyasındaki daha fazla insanı bünyesine katarak topluluklarını büyütme yönünde de çalışıyor.

Projede Öne Çıkanlar

Web3 onboarding için geliştirilmiş ağ yapısı: Hooked Protocol, giderek daha fazla insanı Web3 teknolojisine teşvik etmeye çalışan, son derece hızlı gelişen bir platformdur. Protokol bu amacına ulaşmak için kullanıcıya yönelik oyunlaştırılmış deneyim sağlayan ürünler sunar.

Yenilikçi dApp entegrasyonları: İlk dApp’i, Quiz-to-Earn mekaniğine bağlı geliştirilmiştir.

Eğitim teknikleri: Topluluk, Web3 hakkında eğitim sağlamak için oyunlaştırılmış öğrenme deneyimi ve Hooked Academy gibi kaynaklara sahiptir.

Diğer mevcut ürünler: Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra Hooked Protocol; POWT (Proof of Work & Time) Mining Oyunu, trade ve swap gibi birçok ürün ve hizmetleri de barındırıyor.

BNB Chain’e ait BEP-20 ağı üzerinde işlevlerini gerçekleştirecek olan Hooked Protocol’ün toplam arzı 500,000,000 HOOK, özel satış hissesi ise 100,000,000 HOOK’tan oluşur. Binance’te 0.10 dolar ile satışa çıkacak olan HOOK, bugün gerçekleşen özel satışta 0.06 ile 0.12 dolar arasında satışa sunuldu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Kasım Ayı Holo (HOT) Son Gelişmeler

Unstoppable Domains Nedir?