in , ,

Hooked Protocol (HOOK), Binance’te Listelenmeye Başlıyor!

hook

Binance, kullanıcıların bu sabah 09.00 ve 14.00 arasında beş saat boyunca katılabilecekleri bir Launchpad duyurmuştu. Kullanıcılar katılım sağladıktan sonra Hooked Protocol (HOOK)’un inovasyon kategorisinde listeleneceğini açıklayan Binance, bugün 17.30 itibarıyla HOOK/BTC, HOOK/USDT, HOOK/BUSD ve HOOK/BNB çiftlerindeki alım satım işlemlerinin başlayacağını duyurdu.

Binance, listelemeye başlayacağı HOOK token bilgilerini ise şu şekilde paylaştı:

  • Ön satışta 25,000,000 token arzına sahip olan HOOK, toplamda 500,000,000 token arzına sahip.
  • 1 HOOK, 0.1 USD (0,0003381 BNB) fiyatına satışa çıkarılacak.

Hooked Protocol (HOOK) Nedir?

Binance’in 29. launchpad projesi olan Hooked Protocol, gelişmiş bir ekosistem oluşturmak için Web3’ün tamamen benimsenmesini hedefleyen on-ramp mekanizmalı bir protokoldür. Hooked Protocol, daha önce hiç deneyimi olmayanlara ulaşmaya ve kripto endüstrisinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaya çalışır.

hook

Hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için kolaylaştırılmış bir web deneyimini sunmak için çalışır. Yalnızca ölçeklenebilirliği iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda kripto dünyasındaki daha fazla insanı bünyesine katarak topluluklarını büyütmeyi hedefler.

Projenin Öne Çıkan Özellikleri

  • Web3 onboarding için geliştirilmiş ağ yapısı
  • Yenilikçi dApp entegrasyonları
  • Eğitim teknikleri ve Hooked Academy
  • Diğer mevcut ürünler: Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra Hooked Protocol; POWT (Proof of Work & Time) Mining Oyunu, trade ve swap gibi birçok ürün ve hizmetleri de barındırır.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Zcash (ZEC) Nedir, Nasıl Alınır?

Porsche, NFT Koleksiyonunu Duyurdu