içinde

Holoride Kurucu ve CEO’su Bio Nils Wollny ile AMA Etkinliği

Holoride projesi kurucusu ve CEO’su Bio Nils Wollny 22 Kasım 2021 Pazartesi Türkiye saati ile 18.30’da KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Bio Nils Wollny, Co-Founder and CEO of Holoride project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Monday, November 22, 2021 at 18.30 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Raphael: Merhaba 🙋🏻‍♂️Topluluğumuza hoş geldiniz, nasılsınız?

Hello 🙋🏻‍♂️Welcome to our lovely community, how are you doing?

Bio Nils Wollny: Çağırdığınız için teşekkürler! Harika yapacağız!

Thanks for having me! Doing great!

Raphael: Bunu duymak harika! Şahsen ben bu akşam sizi burada ağırlamaktan çok mutluyum, Holoride ile ilk tanıştığımdan beri aşığım 😍 ve eminim ki topluluğumuz da benim kadar heyecanlıdır. Hazırsan başlayalım!

It is great to hear! personally I am very hyped to host you here this evening, I have been in love with Holoride since first time I meet with it 😍 and I am so sure our community is hyped as much as me. Let’s start if you are ready!

Bio Nils Wollny: Kesinlikle! Sizinle konuşmayı dört gözle bekliyorum!

Definetly! Looking forward to the conversation with you!

Raphael: Merhaba Arkadaşlar,
holoride projesi CEO’su ve Kurucu Ortaklarından Bio Nils Wollny, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Nils, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğin için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/koinsaati/status/1462359786134069248) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/holoride hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,
Bio Nils Wollny, CEO & Co-founder of holoride is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Nils, thank you for accepting our invitation to answer the questions about holoride!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Nils answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Nils will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/koinsaati/status/1462359786134069248) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/holoride Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Raphael: S1- HOLORIDE projesinin ne olduğu ve nasıl ortaya çıktığını bize kısaca anlatabilir misiniz?

Q1- Could you briefly tell us what is the HOLORIDE project and how was the creation process?

Bio Nils Wollny: Elbette, Holoride’ın amacı, yolculuk süresini değerli bir zamana dönüştürmektir.

Dünyanın her yerindeki insanlar her gün milyarlarca saatini ulaşımda harcıyor.

Özel binek otomobiller günde yaklaşık 1.4 milyar seyahat gerçekleştiriyor ve COVID’den önce, en büyük dört paylaşımlı yolculuk şirketi her gün yolcularla 50 milyon ek seyahat gerçekleştirdi.

Ancak arabada geçirilen tüm bu saatlere rağmen yolcu deneyimi hala oldukça sıkıcı.

Holoride, araç içi eğlencede devrim yaratıyor.

Güzergah ve araç verilerini Genişletilmiş Gerçeklik (XR) ile birleştirerek günlük yolculukları alıyor ve onları aşırı sürükleyici deneyimlere dönüştürüyoruz.

İlk fikir ve yaratım süreciyle ilgili olarak, bu, ben ve iki kurucu ortağım Audi’de dijital iş, sürükleyici teknolojiler ve otonom sürüş geliştirme konularında birlikte çalışırken oldu.

İşe gidip gelirken kendinizi eğlendirmenin kolay olmadığını ve mevcut eğlence ürünlerinin aslında toplu taşıma için yapılmadığını, ancak genellikle araç dışında daha keyifli olduğunu fark ettik.

Bu sorunu çözmek istedik ve bir prototip üzerinde çalışmaya başladık.

Yol boyunca, Yönetim Kurulunu projeye gerçek bir şans vermeleri için ikna etmeyi başardık. Ve işte buradayız!

Holoride’ı iş başında görmek istiyorsanız marka fragmanımıza göz atın:

https://youtu.be/DTSwWV7l8b4

Sure, the purpose of holoride is to turn transit time into valuable time.

People around the globe spend billions of hours in transit every day.

Private passenger cars account for around 1.4 billion trips per day and, prior to COVID, the four biggest ride-hailing companies carried out an additional 50 million trips with passengers every day.

But despite all of these hours spent in the car, the passenger experience is still pretty dull.

holoride is revolutionizing in-car entertainment.

We take everyday journeys and transform them into hyper-immersive experiences by combining route and car data with Extended Reality (XR).

Regarding the initial idea and the creation process, this happened when myself and my two co-founders were working together at Audi – within digital business, immersive technologies, and autonomous driving development.

We recognized that entertaining yourself while commuting is not easy and existing entertainment products are not really made for transit, but are usually more enjoyable outside the vehicle.

We wanted to solve this problem and started working on a prototype.

Along the way we managed to convince the Board of Management to spin out the project to give it a real shot. And here we are!

If you want to see holoride in action, check out our full brand trailer:

Raphael: Küçüklüğümden beri arka koltuklar çok sıkıcı olduğu için kardeşimle ön yolcu koltuğuna oturmak için kavga ediyorduk 😑 neyse artık değil, Holoride ile kavgalar arka koltuklarda oturmak için olacak gibi 😁 Holoride ile ilk yolculuğumu dört gözle bekliyorum.

Since I was a little kid I have been fighting with my brother to sit front passenger seat since back seats are always so boring 😑 well, not anymore, with Holoride it seems fights will be for to sit in back seats 😁 I am looking forward to my first ride ever with Holoride.

Bio Nils Wollny: “Henüz varmadık mı?” “Zaten orada mıyız?”a dönüşür 😉

“Are we there yet?” turns into “Are we there already?”

Raphael: S2- HOLORIDE projesini incelediğimizde araç yolculuklarını daha eğlenceli hale getiren bir yapı ile karşılaşıyoruz. Peki HOLORIDE ‘ın diğer özelliklerini de sizden dinleyebilir miyiz?

Q2- When we examine the HOLORIDE project, we encounter a structure that makes car trips more fun. Can you tell us about other features of HOLORIDE?

Bio Nils Wollny: Hareketle senkronize edilmiş içeriği araçlara getirmek için türünün ilk örneği ve devrim niteliğinde bir yaklaşım seçtik.

Teknolojimizin bir kısmı otonom sürüşten türetilmiştir ve bu yeni araç içi deneyim biçimini etkinleştirmek için gizli sosumuzu ekledik.

Elastik İçerik adını verdiğimiz tamamen yeni bir medya formatı oluşturuyoruz. Hareket eden araçlar için yapılmıştır ve oluşturduğumuz güçlü yazılım ve algoritmalar aracılığıyla otomobilin hareketine uyum sağlar.

‘Esnek’ çünkü içerik prosedürel olarak işleniyor, yani seyahat süresine ve rotaya uyum sağlıyor.

Örneğin bir kavşaktan sağa dönerseniz içerik bu dönüşü yansıtacak şekilde işleniyor.

İçeriği esnek hale getirmek birçok kullanım örneğine izin verir ve gerçek rotaya bağlı olarak deneyim her zaman farklıdır.

Tüm bunlarla, arabayı eğlence için en kötü ortamlardan birinden, içeriğin keyfini çıkarmak için en iyi alanlardan birine dönüştürüyoruz.

Son olarak, oyun ve eğlence içeriğine odaklanarak başlıyoruz, ancak içerik platformumuzu oluşturmaya başladığımızda, eğitim veya refah odaklı içerik gibi ek kullanım örnekleri sunacağız.

We’ve chosen a first-of-its-kind and revolutionary approach to bring motion-synchronized content to vehicles.

Some of our technology is derived from autonomous driving and we’ve added our secret sauce to enable this new form of in-car experience.

We’re establishing a completely new media format we call Elastic Content. It’s made for moving vehicles and adapts to the movement of the car through the powerful software and algorithms we’ve built.

It’s ‘elastic’ because the content is processed procedurally, meaning it adapts to travel time and route.

For example, if you turn right at an intersection, content is being processed in a way that reflects this turn.

Making content elastic allows for many use cases and the experience is always different depending on the actual route.

With all this, we transform the car from one of the worst surroundings for entertainment into one of the best spaces to enjoy content.

Finally, we’re beginning with a focus on gaming and entertainment content, but as we start to build up our content platform, we will offer additional use cases, such as educational or well-being focused content.

Raphael: Bunları duymak harika 💪🏼sürüş deneyimi, arabalarımızın geleceğini içerir ve kesinlikle bu geleceğin bir parçası olacaksınız.

These are great to hear 💪🏼 riding experience involves with the future of our cars and for sure you will be a part of this future.

Bio Nils Wollny: Kesinlikle!

Exactly!

Raphael: S3- HOLORIDE sadece araçlarda kullanılabilen bir yapıya mı sahip? Kullanıcılar VR deneyimini ev ortamında ya da dış dünyada deneyimleme şansına sahip olabilecekler mi?

Q3- Does HOLORIDE have a structure that can only be used in vehicles? Will users have the chance to experience the VR experience at home or in the outside world?

Bio Nils Wollny: Holoride’ın tüm amacı, medya içeriğinin hareketli araçlarda tüketilmesini sağlamaktır ve ürünümüz bunun için tasarlanmıştır.

Ancak bu, yalnızca binek otomobillerde mevcut olacağı anlamına gelmiyor.

Gelecekte diğer kullanım durumlarını da keşfedeceğiz.

The whole purpose of holoride is to enable media content to be consumed in moving vehicles and this is what our product is designed for.

But this isn’t to say it’ll only be available in passenger cars.

Although this is our initial focus, we will be exploring other use cases in future.

Raphael: mantıklı 👀 metaverse’e getireceğiniz diğer kullanım senaryolarını bekliyor olacağız

it makes sense 👀 we will be waiting for other use scenarios that you will bring into metaverse.

Bio Nils Wollny: Önce arabalara atlayalım!

Let’s jump into cars first!

 

Raphael: S4- Metaverse projeleri büyük ilgi görmeye başladı. Sizce HOLORIDE ve benzer VR projeler sayesinde, Metaverse dünyası ne boyutlarda hayatımızın içine girmeye başlayacak?

Q4- Metaverse projects have started to receive great attention. Do you think that thanks to HOLORIDE and similar VR projects, how greatly the Metaverse world will begin to enter our lives?

Bio Nils Wollny: Oyun gibi bazı endüstriler odaklarını çoktan değiştirmişken, ulaşım gibi diğerleri metaverse’in artan popülaritesinden yararlanmaya hazır, kullanılmayan bir pazarı temsil ediyor.

Hem XR hem de oyun kullanan platformlar, olasılıklarına daha aşina oldukları için metaverse’i ana akıma ilk getirenler arasında olacak ve bu nedenle Holoride deneyiminin doğası gereği bir metaverse deneyimidir.

XR oyun içeriğini gerçek zamanlı araç verileriyle birleştirerek, en kapsamlı metaverse deneyimlerinden bazılarını sunabiliriz.

Buna ek olarak, Holoride’nin oyun ve XR alanlarındaki kuruluşu, metaverse’i erken benimseyenleri çekmeye yardımcı olacaktır.

Dediğim gibi, yolcular büyük ölçüde kullanılmayan bir pazarı temsil ediyor ve giderek daha fazla ilgi çekici ve sürükleyici deneyimler arayacaklar.

Some industries, like gaming, have already shifted their focus, while others, like transportation, represent an untapped market poised to benefit from the rising popularity of the metaverse.

Platforms that utilize both XR and gaming will be among the first to bring the metaverse to the mainstream since they are more familiar with its possibilities and this is why the holoride experience is inherently a metaverse experience.

By combining XR gaming content with real-time vehicle data, we can offer some of the most fully immersive metaverse experiences.

In addition, holoride’s establishment in the gaming and XR spaces will help attract early adopters of the metaverse.

As I said, passengers represent a largely untapped market, and they will increasingly seek engaging and immersive experiences.

Raphael: kesinlikle! metaverse gelecek ve şu ana kadar hype oyun endüstrisi ile başlamış gibi görünüyor, ancak diğer tüm endüstrilerin buna uyum sağlaması gerekiyor, güçlü ve köklü ortaklarınız var, geleceğe uzanan bu yolculuğun bir parçası olmak ve tanık olmak heyecan verici olacak 👀

exactly! metaverse is the future, and so far it seems like its hype has started with gaming industry, but all other industries have to adapt to it, you have strong and well-established partners, it will be exciting to witness and be a part of this ride to the future 👀

Bio Nils Wollny: Aynen 😉

Indeed 😉

Raphael: S5- HOLORIDE sistemine erişim ve kullanımının ekonomik maliyeti ne kadar olacak? Her araca entegre olabilecek bir yapıya sahip mi? Bu konuda bilgi alabilir miyiz?

Q5- What will be the economic cost of accessing and using the HOLORIDE system? Does it have a structure that can be integrated into every vehicle? Can we get information about this?

Bio Nils Wollny: Şu anda bir 2022 pazar lansmanı için hazırlanıyoruz ve bu yönlerle ilgili daha fazla bilgiyi daha sonraki bir tarihte paylaşacağız 😉

Üzgünüm…

We are currently preparing for a 2022 market launch and will share further information on these aspects at a later date 😉

Sorry …

Raphael: Açıklamalarınız için teşekkürler Nils! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Nils! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Bio Nils Wollny: Harika!

Great!

Raphael: S6- HOLORIDE projesinin yerel tokeni olan RIDE tokenin, ekosistem içindeki kullanım şekli ve kullanıcılara sağlayacağı kazançlar hakkında bilgi alabilir miyiz?

Q6- Can we get information about the RIDE token, which is the local token of the HOLORIDE project, what are the benefits for its users?

Bio Nils Wollny: Holoride ekosistemini geliştirmek için blok zinciri teknolojisini kullanmak, genel yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşıdır.

RIDE tokeni, bu Cuma gerçekleşen ve başvuruların çoktan kapandığı halka açık satıştan kısa bir süre sonra Maiar Exchange’de listelenecek.

Maiar Exchange, Elrond tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir borsadır:

https://maiar.exchange/

Maiar Uygulamanızı, Elrond Web Cüzdanınızı veya defterinizi borsaya bağlayabilirsiniz ve halka açık satış sırasında bazı RIDE tokenlerini almayı başaramazsanız, gitmeniz iyi olur.

Avantajlara gelince…

RIDE token sahipleri, Holoride platformunun yönetimine katılabilecek ve bu nedenle, özellik geliştirme ve içerik portföyü hakkında önemli kararların alınmasında önemli bir rol oynayacak.

Ayrıca kullanıcı abonelikleri, dijital ürünler, yükseltmeler ve marka yerleşimleri RIDE tokenleriyle Fiat fiyatından indirimli olarak satın alınabilir.

Token sahiplerine ayrıca içeriğe ve nadir koleksiyonlara erken erişim izni verilecek.

Ve daha çok fikrimiz var…

Bizi izlemeye devam edin!

Deploying blockchain technology to enhance the holoride ecosystem is a major milestone in our overall journey.

The RIDE token will be listed on the Maiar Exchange shortly after the public sale that is taking place this Friday, and for which applications have already closed.

The Maiar Exchange is the decentralized exchange powered by Elrond:

https://maiar.exchange/

You can connect your Maiar App, Elrond Web Wallet, or ledger with the exchange and should be good to go, if you don’t manage to get your hands on some RIDE tokens during the public sale.

Regarding the benefits …

RIDE token holders will be able to participate in the governance of the holoride platform, and, therefore, play an essential role in making important decisions about its feature development and content portfolio.

In addition, user subscriptions, digital items, upgrades, and brand placements will be purchasable with RIDE tokens at a discount from their Fiat price.

Token holders will also be granted early access to content and rare collectibles.

And we have more ideas …

Stay tuned!

Raphael: Elrond bir süredir ekosistemini geliştiriyor ve Maiar DEX şimdiye kadar çok başarılı görünüyor! ve launchpad’den ilk gelen siz olacaksınız 🥺 bu yüzden bu halka açık satışın heyecanı çok büyük 😬 Eminim birçok topluluk üyesi bunu dört gözle bekliyor!

Şimdi topluluk sorularına geçeceğiz ve bahse girerim bir sürü soru olacak 😅 Onlar sormayı bitirdikten sonra istediğiniz kadar cevap verebilirsiniz ama unutmayın ki cevapladığınız ilk 5 soru ödüllendirilecektir, yani Akıllıca seçim yapmanızı öneririm! hazır olduğunda bana haber ver sohbeti açalım.

Elrond has been a developing its ecosystem for a while and Maiar DEX seems to do very well so far! and you will be the first coming from its launchpad 🥺 so the hype for this public sale is massive 😬 I am sure many community member are looking forward to it!

now we will move on to the community questions, and there will be lots of questions I bet 😅 after they finish asking, you are welcomed to answer as much as you want but remember that the only first 5 questions you answer will be rewarded, so I suggest you to choose wisely! let me know when you are ready and we will open the chat.

Bio Nils Wollny: Hazırım!

Ready!

AbdullahGoktas: Holoride projesine başvurdum ama hala devam ediyor görünüyor. Bunun için herhangi bir çözümünüz var mı? Çoğu insan zaten yaptı ama başarılı olmadı ve bildiğiniz gibi kyc işlemi zaten yapıldı.

I applied for the holoride project but It still looks in progress. Do you have any solution for this? Most of people already done but not successful and as you know the kyc process has already done .

Bio Nils Wollny: Teşekkürler

Çoğunuzun aklında benzer bir soru olduğunu biliyorum.

RIDE’ye gösterilen olağanüstü ilgiden ve vizyonumuzun toplumda yankı bulmasından çok etkilendik. RIDE’nin halka açık satışına katılım için beklenmedik şekilde yüksek sayıda başvuru aldık.

Ne yazık ki, yüksek standartlarımız şimdiye kadar aldığımız tüm başvuruların yaklaşık yarısını onaylamamıza izin verdi ve hala yanıt bekleyen insanlar olduğunu biliyoruz. Hala doğrulama bekleyen her başvurunun gözden geçirileceğinden emin olabilirsiniz. Gerekli tüm belgeleri gönderdiyseniz ve tüm adımları tamamladıysanız ve hala bekleme durumundaysanız, başvurunuz bugün değerlendirilecektir.

Thanks,

I know many of you probably have had a similar question in mind.

We have been overwhelmed by the extraordinary interest in RIDE and that our vision has resonated with the community. We received an unexpectedly high number of applicants for the participation in the public sale of RIDE.

Unfortunately, our high standards have allowed us to only approve roughly half of all applications that we have received so far and we know that there are people who are still waiting for a response. Rest assured every application that’s still waiting for verification will be reviewed. If you have submitted all the required documentation and completed all steps and still have a pending status, your application will be evaluated today.

Someone: Proje adınız çok ilginç görünüyor. Arkasında bir hikayesi var mı? Bu isme yaklaşmak için ilham kaynağı olan bizleri de paylaşır mısınız?

Your project name looks very interesting. Does it have a story behind it? Can you share with us who inspired you to approach this name?

Bio Nils Wollny: holo, “bütünsel” ve “holografik” anlamına gelir – ve günlük araba yolculuğunun yanı sıra bir tema parkında heyecan verici bir sürüş için “yolculuk” anlamına gelir. Holoride, transit süreyi hesaba katmak ve isme yansıtmak istediğimiz bütünsel yolcu deneyimini göz önünde bulundurarak başladık.

holo stands for “holistic” and “holographic” – and “ride” for the everyday car journey, as well as a thrilling ride in a theme park. We started holoride with the purpose of making transit time count and considering the holistic passenger experience, which is what we wanted to reflect in the name.

Mars Crypto Community: Merhaba bayım

Holoride başlangıçta oyun ve eğlence konusunda bilgili genç ve yirmili yaş kitlesine hitap edecek bir teklifle başlayacak. Anladığım kadarıyla öncelikli hedefiniz Z kuşağına ulaşmak. Ama bu benim gibi orta yaşlı insanlara haksızlık değil mi? Ürünlerinizi eğiterek ve basitleştirerek, Z kuşağına kıyasla teknolojik açıdan daha az bilgili kitleyi de dahil edecek misiniz?

Teşekkürler…

Hi Sir

Holoride will initially start with an offer that will appeal to a gaming and entertainment-savvy young and twenties audience. As I understand it, your primary goal is to reach the Z generation. But isn’t that unfair to middle-aged people like me? Will you also include the less technologically savvy audience compared to the Z generation by educating and simplifying your products?

Thank You…

Bio Nils Wollny: Öncelikle gençleri ve yirmilileri veya Z kuşağını hedef alan oyun ve eğlence içeriğine odaklanarak başlayacağız. İçerik platformumuzu oluşturmaya başladığımızda, daha çeşitli bir kitleyi hedefleyerek kullanıcı tabanını genişleteceğiz. eğitim veya refah odaklı içerik gibi daha fazla kullanım örneği.

Ürünümüzün kullanımı çok kolaydır, bu nedenle özellikle teknoloji konusunda bilgili olmanıza gerek yok!

We’ll begin with a focus on gaming and entertainment content, which is primarily targeted to teens and twens, or Gen Z. As we start to build up our content platform, we will expand the user base by targeting a more diverse audience and adding more use cases, such as educational or well-being focused content.

Our product is very easy to use, so no need to be particularly tech savvy!

Ellen Anita: Holoride’ın birlikte çalıştığı ortaklar kimlerdir? XR patentleri için metadata para kazanma yönteminin nasıl olacağını anlatır mısınız? Holoride’da nasıl kazanırız?

Who are the partners Holoride works with? Can you tell us how the metadata monetization method will be for XR patents? How do we win in Holoride?

Bio Nils Wollny: İlk sorunuza yanıt olarak, başladığımızdan beri Audi, Disney, Porsche, Discovery Channel, Mercedes-Benz, EvoBus, Ford ve Universal Pictures ile projeler yaptığımız için şanslıyız. Henüz bahsetmediğimiz birçok kişiyle birlikte!

In response to your first question, we’ve been lucky enough to have already done projects with Audi, Disney, Porsche, Discovery Channel, Mercedes-Benz, EvoBus, Ford and Universal Pictures since we started. Along with many others we haven’t talked about yet!

Someone: Merhaba Nils,

Neden yollarda veya yolculuklarda eşya toplayarak holoride dünyasında sür-kazan gibi bir özellik eklemiyorsunuz? Ya da yollarda yapılması gereken işler. Ödül, Ride tokenı veya Ride’a alternatif olabilecek yeni bir token olabilir..

Hello Nils,

Why don’t you add a feaure like play to earn od in holoride world drive-to-earn by collecting items on roads or in journeys. Or tasks to be done on the roads.The reward might be aith Ride coin or a new coin which might also be an alternative to Ride..

Bio Nils Wollny: holoride, sürdürülebilir mobiliteye geçişe yardımcı olacak ve kullanıcıları holoride deneyimleriyle etkileşime girmeye teşvik eden bir “Sür-Oynat-Kazan” döngüsü kurmayı planlıyor.

Holorid deneyiminizi anlamlı ve değerli kılmak için tokenların nasıl kullanılacağına dair birçok fikrimiz var. Örneğin, topluluğumuza aktif katılım, sadakat, oyun başarıları, (hareketlilik) verilerinin gönüllü paylaşımı, ekosistemimizin genişlemesi ile elektrikli araçlara binme… ve daha fazlası.

Blok zinciri alanındaki inovasyonun hızını görünce, topluluğun ek kullanım durumları için çok daha yaratıcı fikirleri olduğuna eminim.

holoride will help to transition to sustainable mobility and plans to establish a “Ride-to-Play-to-Earn”-cycle that incentivizes users for their engagement with holoride experiences.

We have many ideas of how tokens will be used to make your holoride experience a meaningful and valuable one. For example, active participation in our community, loyalty, gaming achievements, voluntary sharing of (mobility) data, riding in electric vehicles, with the expansion of our ecosystem… and many more.

Seeing the pace of innovation in the blockchain space, I’m sure the community has many more creative ideas for additional use cases.

Bio Nils Wollny: Harika sorularınız için hepinize tekrar teşekkürler! Bugün topluluğunuzun bir parçası olmak harikaydı. Lütfen bizi takip ettiğinizden ve kaydettiğimiz ilerlemelerden haberdar olduğunuzdan emin olun.

Thank you all for your great questions again! It was great to be part of you community today. Please make sure to follow us and stay informed regarding the progress we make.

Raphael: ayrıca teşekkürler Nils! 👏🏼 Sizi burada ağırlamak ve Holoride ile tanışmak benim için bir zevkti 😍 Eminim herkes benim kadar keyif almıştır.

thank you as well Nils! 👏🏼 it was a pleasure to host you here and to meet with Holoride 😍 I am sure everyone enjoyed it as much as I do

Holoride hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

Web site: https://www.holoride.com
Telegram: http://t.me/holoride
Twitter: https://twitter.com/holoride
Medium: http://medium.com/holoride

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

KuCoin

Infinite Launch (ILA), Cream Finance (CREAM) ve Reserve Rights (RSR) KuCoin’de Listeleniyor

ons altın

Dolar – Altın İlişkisi