in

HoloChain (HOT), Dent (DENT) ve Swipe (SXP) Teknik Analizleri I 02.02.2022

kripto

Bugün için hazırladığım HoloChain (HOT), Dent (DENT) ve Swipe (SXP) teknik analizlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

HoloChain (HOT)

4 aralık günü yaşadığı sert düşüşün ardından bir türlü toparlanamayan HoloChain (HOT), oluşturduğu minör yükseliş trendi üzerinde hareket etmeye devam ediyor. Bu trendini sürdürmesi halinde 0.005510 seviyelerindeki dirence kadar hareketini sürdürebilir.

Yani bir ralli başlangıcı için 0.006150-00.6395 bölgesindeki majör direncin kırılımını gerçekleştirmesi gerekiyor. Kısa vadede oluşturduğu yükselen trend desteğini kırması halinde ise 0.002460 seviyelerindeki desteğe kadar düşüşlerini devam ettirebilir.

Dent (DENT)

0.003610-0.003750 bölgesindeki majör desteğin kırılması sonucu derin bir düşüş trendi oluşturan DENT, 0.002280 desteğine kadar gerilemişti. Bu destek seviyesi üzerinden gelen alımlar ve piyasa koşullarından iyimser bir havanın da oluşması ile yukarı yönlü hareketlerini devam ettiriyor.

Yukarı yönlü ivmenin devam etmesi halinde 0.003000 direncini test edebilir ve bu direncin kırılması halinde 0.003460 seviyelerindeki ara dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. 0.003000 direncinden reddedilmesi halinde ise 0.002280 seviyelerindeki destek tekrardan ziyaret edilebilir.

Swipe (SXP)

Binance tarafından Swipe platformunun da tamamıyla satın alınması ile 2.260-2.435 dolar bölgesindeki majör direnci test eden SXP, bu bölgenin kırılımını gerçekleştirememiş ve tekrardan düşüş trendi içerisine geri dönmüştü.

1.480-1.560 destek bölgesi üzerinde de tutunmakta başarısız olan Swipe (SXP), 1.115 desteğine kadar geriledikten sonra, bu seviye üzerinden gelen alımlar ile toparlanma belirtileri gösterdi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.405 dolar seviyelerinden fiyatlanırken 1.480-1.560 bölgesini test etmeye gidiyor. Bu bölgenin kırılması halinde 1.950 seviyelerindeki dirence kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir. 1.480-1.560 bölgesinden reddedilmesi halinde ise 1.115 desteğine kadar düşüş trendini devam ettirebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Yeni Kötü Amaçlı Yazılım MetaMask ve Diğer Kripto Cüzdanlarını Hedefliyor

Grayscale, Bloomberg ile İlk Hisse Senedi ETF’sini Başlattı