in

Hollanda Ligi’nden PSV Eindhoven Sponsorluk Ödemesini Bitcoin ile Alacak

PSV Eindhoven

Hollanda ligi futbol takımlarından PSV Eindhoven, Anycoin Direct ile yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu anlaşmaya göre sponsorluk ödemesinin tamamı Bitcoin ile yapılacak.

Bu gelişmeye bakıldığında PSV Eindhoven Avrupa’da sponsorluk ödemesinin tamamının kriptopara ile yapıldığı ilk kulüp olacak. Futbol kulübünün yaptığı basın açıklaması ise şu şekilde:

“Geleceğe odaklanan PSV Eindhoven, Anycoin Direct ile yaptığı sponsorluk anlaşmasını benzersiz bir şekilde kullanmaya karar verdi. Sponsorluk tutarının tamamı, PSV Eindhoven’a Bitcoin olarak ödenecek.”

Anycoin Direct’i tanıtmak gerekirse; şirket kriptopara alım satım platformu olarak işlev görüyor. Önümüzdeki iki sezon boyunca ise PSV Eindhoven‘in resmi ortağı olacak. Bu sponsorluğun amacı ise Avrupa’da kriptoparalara olan farkındalığı artırmak olarak açıklandı. Son olarak, anlaşma yaklaşık 480,000 USD değerinde.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Lithium Finance

Lithium Finance (LITH), Credefi İle Yapılan Ortaklığı Duyurdu

Açık Kaynak Nedir?