içinde , , ,

HODL Valley (MONEY) Nedir?

HODL Valley
HODL Valley

HODL Valley metaverse, kullanıcıların dijital varlıklarını yönetmelerine yardımcı olan tokenleştirilmiş sanal bir şehir ve merkeziyetsiz bir ağdır.

HODL Valley, kullanıcıların dijital varlıklarını yönetmelerine yardımcı olan bir metaverse’nin içindeki sanal, merkeziyesiz bir şehirdir. Şehir, blok zincirindeki en yeni üç trendi birleştiriyor: DeFi + NFT’ler + GameFi.

Geleneksel kriptopara borsaları, ürünleri ve ekosistemlerinden farklı olarak HODL Valley, blok zinciri endüstrisindeki en benzersiz ürün deneyimini sunmak için oyunlaştırmanın yanı sıra sürükleyici bir kullanıcı arayüzü içerir. HODL Valley, kullanıcı dostu 3D görselleri ve içgüdüsel oynanışı birleştirerek blok zinciri endüstrisinde finansal işlemlerin yürütülmesine yönelik giriş engellerini azaltıyor. Bu, öğrenme eğrilerini en aza indirir ve kullanıcı katılımını artırır.

HODL Valley’in teknolojisi, dünyanın en popüler markalarından bazılarının işlevlerini birleştirir: Uniswap, Opensea, Axie Infinity, Sims, Animal Crossing ve daha fazlası.

Finans, blok zinciri ve oyun alanındaki en yeni trendleri yenilikçi bir kullanıcı deneyimiyle birleştirmek, vatandaşların işlevleri daha hızlı özümsemesine ve anlamasına yardımcı olur ve bu da hızlı ağ büyümesine neden olur. HODL Valley, popüler kültür ve fintech’in kesiştiği noktada faaliyet gösteriyor ve geleneksel yatırım ve finansal hizmetler ile gelecek nesil tüketiciler arasındaki boşluğu kapatıyor.

HODL Valley Şehri

HODL Valley metaverse, vatandaşların dijital varlıklarını yönetmelerine yardımcı olan benzersiz işlevlere sahip mülklerden oluşur. Gerçek hayatta olduğu gibi, çevreniz de finansal yolculuğunuzla birlikte gelişir.

Örneğin, ağa likidite eklediğinizde topluluk havuzunuz bir su parkına dönüşüyor veya farming miktarlarınızı artırdıkça, topluluk çiftliğiniz ahırdan tam teşekküllü bir ahıra dönüşür.

HODL Valley, HODL Square yani Şehir Meydanı ve HODL Valley uçağındaki reklam panolarını içerir. Tüm reklam geliri, token geri alımları için kullanılır ve daha sonra ağa geri dağıtılır.

Rekabet için bir iştahınız var mı? Ticaret savaşları için Arena veya tahminler için Medyum Parkı gibi diğer vatandaşlarla savaşmak için özellikler var. NFT pazarı olan Galeri gibi geleneksel mağaza mekanları da vardır. Süpermarket, vatandaşların fiat para birimini kullanarak dijital varlıkları satın alabilecekleri yerdir.

Vatandaşlar ayrıca Swap Meet’te zincirler arası merkeziyetsiz borsayı kullanarak varlıkları takas edebilir, Sigorta Kulesi’nden varlık sigortası satın alabilir veya Banka’da dijital varlıkları ödünç verebilir ve ödünç alabilir.

Şehirde çok oyunculu odalar oluşturma, tokenleri stake etme, ağ analitiğini görüntüleme, haberler, mint ve yakım varlıkları, likidite ve token kilitleri ve DAO’nun yönetişimi gibi çeşitli işlevlere hizmet eden birçok başka özellik var.

Yol Haritası

$MONEY Tokeni

MONEY tokeni, HODL Valley metaverse’i içinde zincirler arası bir yardımcı program tokenidir. HODL Valley’in tokeninin sabit bir arzı vardır ve MONEY, HODL Valley’in ekonomisini ve ağını işletir.

Kurucu ekip, MONEY tokenin kullanım talebini dolaylı olarak etkileyen ağ kullanımına odaklanan bir token, gelir ve işletim modeli oluşturmayı seçti. Sabit arzı ve ağ operatörlerini ödüllendiren bir token buyback gelir modeli ile HODL Valley’in tokeni, deflasyonisttir ve döngüsel ödül sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır.

$MONEY token ile HODL Valley vatandaşları şunları yapabilir;

  • HODL Valley akıllı sözleşme kodunu yürütme
  • Stake ederek faiz ödülleri kazanma
  • Fee indirimleri elde etme
  • Oyun içi satın alımlar yapma
  • Yönetim haklarını kullanma
  • Ağ likiditesi yaratarak faiz ödülleri kazanma

Bu da ilginizi çekebilir: Oyna-Kazan (Play-to-Earn) İş Modeli Nedir?

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) ve Litecoin (LTC) Teknik Analizi | 30 Kasım 2021

Temel Analiz ve Teknik Analiz Arasındaki Fark Nedir?