içinde

Hippo Labs Testnet’ine Nasıl Katılınır?

Hippo Labs, kullanıcıların Aptos ekosistemindeki birden fazla DEX’te en iyi trading rate’i bulmasını sağlayan bir trading aggregator’dür. 

Aggregator basit bir ifadeyle yapmak istediğiniz işlemler için ağdaki DEX’ler arasından farklı işlem rotalarını bir araya toplar.

Yatırımcılar ve yatırımlar konusunda henüz halka açık bir bilgi bulunmuyor. Bununla birlikte ödüller konusunda da henüz bilgi yok. Ancak bunun büyük bir ekosistemin parçası ve projenin güçlü bir tabanı olduğu düşünüldüğünde testnet’e katılmak akıllıca olabilir.

Bunu yapmak için https://hippo.space/ bağlantısına tıklayın ve ardından “faucet” butonuna basın.

Image

Bu adımın ardından “connect to wallet” düğmesine tıklayın. 3 farklı cüzdan (Martian Wallet, Petra Wallet ve Pontem Wallet) destekleniyor. Cüzdanınızı bağladıktan sonra Testnet Aptos token’ını almak için “airdrop”a tıklayın.

Image

Ardından token almak için “faucet” butonuna tıklayın, 4 token’in (DAI, USDT, USDC, BTC) da almanız lazım. Bu adımın ardından “swap”a basın.

Image

Swap etmek istediğiniz 2 token’ı seçin ve swap etmek istediğiniz miktarı girin. Bunu farklı çiftlerle birçok kez tekrarlayın.

Image

Tüm özellikleri denemeye çalışın, mümkünse geri bildirimde bulunun. Hataları Discord üzerinden bildirebilirsiniz.

Image

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Garin Kazanciyan tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Çeşitli akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Blokzincir teknolojisiyle 2019 yılında tanıştım. Kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum.

Google, Bitcoin

Kripto Paralarla İlgili Google’da En Çok Aratılan 10 Soru

Bit.Country App Yayına Girdi!