in

HeroVerse Ceo’su Daniel Nguyễn ile AMA Etkinliği

HeroVerse projesi CEO’su Daniel Nguyễn 20 Eylül 2021 Pazartesi Türkiye saati ile 20.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Daniel Nguyễn, CEO of HeroVerse project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Monday, September 20, 2021 at 20.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Bratu: Merhaba Arkadaşlar,
Heroverse projesi CEO’su Daniel, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Daniel, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuklarımız, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/koinsaati/status/1439196873064124419?s=21) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ,https://twitter.com/Donatello_Defi ve https://twitter.com/heroverse_game hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,
@dzungnv91 @Lucygranger26 Lucy and Daniel, the CEO of Heroverse project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Daniel, thank you for accepting our invitation to answer the questions about the Heroverse project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Daniel answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Daniel will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/koinsaati/status/1439197291265527812?s=21) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/Donatello_Defi and https://twitter.com/heroverse_game Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Bratu: Merhaba Daniel, topluluğumuza hoşgeldin!

Hello Daniel, Welcome to our community!

Daniel Nguyễn: Teşekkür ederim bugün burada olmaktan çok mutluyum.

Thank you, I am so glad to be here today.

Bratu: S1 – Heroverse, “play to earn” yerine “play and earn” sistemi üzerine inşa edilmiş. Neden “play to earn” yerine “play and earn” felsefesini tercih ettiniz, Bunun kullanıcılara faydası nedir?

Q1 – Heroverse is built on the “play and earn” system instead of “play to earn”. Why did you choose the “play and earn” philosophy instead of “play to earn”, What is the benefit to users?

Daniel Nguyễn: Öncelikle, projemizle ilgilenen herkese çok teşekkür ederim. Ben Daniel – Heroverse’in CEO’su ve kurucu ortağıyım. Projemiz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi cevaplamak için buradayım. Umarım birlikte güzel bir sohbet geçiririz.

Kendim hakkında, Onterative’in (Dış Kaynak Kullanımı ve UI/UX Tasarımı) Kurucu Ortağı ve Minet Asia’nın CTO’su (Providubg Influencer pazarlama platformu) idim. Teknolojiyi seviyorum ve dahil olduğum diğer projeler için bir temel olarak kullanıyorum. Game NFT’yi öğrendiğimde, deneyimlerimden harika bir oyun yaratmak istedim, bu yüzden o zaman Heroverse’i yaratmak için çalışmayı bıraktım.

Tamam ilk soruya geçelim 😉

Halihazırda oyna-kazan modelini kullanan çok fazla NFT oyunu var. İnsanlar oyunu fazla umursamadan sadece para kazanmak için oynuyorlar. Bu da oyuncuların çabuk sıkılmasına ve oyuna uzun süre bağlı kalamamalarına neden oluyor. Geleneksel oyunları (iyi bir oynanışa sahip) oynayan insanların, oyunu oynamak karlı olmasa da genellikle uzun süre oyuna bağlı kaldıklarını gözlemliyorum. Yani oyun oynamayı ve para kazanmayı dengeleyebilirseniz, oyun istikrarlı ve uzun vadeli bir proje olacak, bence çoğu yatırımcının ve oyunun istediği şey bu.

Ah, First, my big thanks to everyone here interested in our project. I’m Daniel – ceo and co-founder of Heroverse. I am here to answer anything you would like to know about our project. Hope we will have a nice conversation together.

About myself, I used to be the Co-founder of Onterative (Outsourcing and UI/UX Design) and the CTO of Minet Asia (Providubg Influencer marketing platfom). I love technology and use it as a base for other projects I’m involved in. When I knew about Game NFT, I wanted to create a great game from my experience, so I stopped working at that time to create Heroverse.

OK Let’s go to the first question 😉

There are too many NFT games currently using the play-to-earn model, people play games just to make money without caring too much about the game, which leads players quickly getting bored and not sticking with the game for a long time. I find that people who play traditional games (with good gameplay) often stick with the game for a long time even though playing the game is not profitable. So if you can balance playing and making money, the game will become a stable and long-term project, I think that’s what most of investors and games want.

Bratu: Ayrıntılı cevabınız için çok teşekkür ederim. Şimdi ikinci sorumuzu soracağım.

Thank you very much for your detailed answer. Now, I will ask our second question.

Bratu: S2 – Heroverse, ilk Üçlü Eşleştirme Bulmacası ve RPG Stratejisi NFT Oyunu. Oyunun ekosisteminde NFT’ler ne ölçüde değerli ve etkili? Çok fazla NFT gaming projesi var, Heroverse, bu bakımdan rakiplerinden nasıl ayrılıyor?

Q2 – Heroverse is the first Match-Three Puzzle and RPG Strategy NFT Game. How valuable and influential are NFTs in the game’s ecosystem? There are so many NFT gaming projects, how does Heroverse differ from its competitors in this regard?

Daniel Nguyễn: Güzel bir soru, en büyük fark şudur: Oyuncunun deneyimlerini arttırmak için oyuna daha fazla odaklanmak, sanat ve tasarımlara daha fazla çaba göstermek, sadece 1-2 gün içinde sıkıldığınız bir oyun değil, daha fazla “beyin” becerisinin kullanıldığı bir oyuna sahip olmak istiyoruz, planlamaya daha dikkat ediyoruz. Basitçe söylemek gerekirse, oyunu diğer oyunların yaptıklarını ve yapacaklarını karşılaştırarak daha yüksek bir seviyeye yükseltiyoruz.

That is a good question, the biggest difference is: We want to focus more on the gameplay to increase the player’s experiences, more effort with art and design, more “brain” in gameplay to have a game with skill, not just simple that we get bored in 1-2 days, more careful with planning. To put it simply we elevate the game to a higher level comparing what other games are doing and will do.

Bratu: S3 – Oyunun güzel bir ödüllendirme mekanizması var ancak biliyoruz ki kriptopara piyasası volatil. Heroverse tokenleri, değer koruma mekanizması nasıldır, tokenomide bunu nasıl inşa ettiniz?

Q3 – The game has a nice reward mechanism, but we know that the crypto market is volatile. How is the value protection mechanism at Heroverse tokens, how did you build it in tokenomics?

Daniel Nguyễn: Evet, çok güzel bir soru. Aslında, 2 tür token’imiz var.

1. $HER, önceden çıkarılmış bir token’dir, Heroverse yönetim token’idir. Bu tokne’a sahip olanlar bu token’la Heroes ve Gacha satın almak için kullanacaklar.
2. $HES, oyuncuların oyun sırasında kazanabilecekleri ve neredeyse oyun içi özelliklerine harcayabilecekleri oyun içi para birimi olan sınırsız bir token’dır.

#HES, oyuncunun oyunda kazanabileceği ana ödüldür, oyuncu bunu paraya aktarabilir, ancak oyuncunun ayrıca kahramanı veya oyun içi tüketimi yükseltmek için buna ihtiyacı vardır, oyunda daha zor görevleri tamamlayabilmek için kahramanın daha güçlü olması gerekir.

Ayrıca token’ları yakmak için bir mekanizmamız var, bu oyunda enflasyonu önleyecek ve $HES paralarının $HER üzerindeki etkisini azaltacaktır.

Yes, it is a very good question. Actually, we have 2 types of token.

1. #HER is a pre-minted token, the governance token of Heroverse. The holders will use that Token to buy Heroes and Gacha.
2. #HES is an unlimited token, the in-game currency that players can earn while playing and can spend on almost game features.

#HES is the main reward that player can earn in game, player can trasfer it to money, but player also need it to upgrand hero or in-game consumption, hero needs to become stronger to be able to complete more difficult missions in the game.

Part of those HES coins will be burned and not returned to the pool, it will avoid inflation in the game and reduce the influence of $HES token on $HER.

Bratu: S4 – Gelecekte bizleri şaşırtacak ortaklıklarınız var mı? Projeye kardeş proje gelecek mi? Veya gelecekte hangi sürprizleriniz olacak, az da olsa ipucu verebilir misiniz?

Q4 – Do you have partnerships that will surprise us in the future? Will there be any other smilar projects to this? Or what surprises you will have in the future, can you give a little hint?

Daniel Nguyễn: Sadece HeroVerse’e odaklanacağız, bu oyunla gelecekte yapacak çok işimiz olacak, ancak şimdilik oyunu tamamlamaya, topluluğu oluşturmaya ve daha fazla ortaklık bulmaya devam etmeye odaklanacağız. Oyun NFT Oyun dünyasında yerini aldığında, geleneksel oyunculara ulaşacağız, geleneksel oyuncuların NFT oyunlarını oynaması için birçok engel olacak, ancak bunun için de bir planımız var.

We will only focus on HeroVerse, with this game we will have a lot of work to do in the future, but for now we will focus on completing the game, building the community and continuing to find more partnership. Once the game has established its place in the NFT Game world, we will reach out to traditional gamers, there will be many barriers for traditional gamers to play NFT games, but we also have a plan for that.

Bratu: Açıklamalarınız için teşekkürler! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Bratu: S5 – Oyun oynamayacak ama sizlere yatırım yapmak isteyen kriptopara holderlarına, ne gibi cazip seçenekleriniz olacak?

Q5 – What attractive options will you have for cryptocurrency holders who won’t play games but want to invest in you?

Daniel Nguyễn: Bu çok ilginç bir soru :d HeroVerse hem oynanışa hem de ekonomiye yatırım yapılmış bir projedir, başarılı olacaktır. Bu nedenle, eğer bir oyuncuysanız, oyunu bizimle deneyimlemekten çekinmeyin, oyun oynamayan kriptopara sahibiyseniz, en kısa sürede tokenlarımızı almaya çalışın. Hızlı mı yoksa yavaş mı gideceğimizden emin değilim, ama uzun bir yol kat edeceğiz.

This question is very interesting :d HeroVerse is a project invested in both gameplay and economy, it will succeed. So If you are a gamer, do not hesitate to experience the game with us, if you are cryptocurrency holders who won’t play games, try to get hold of our tokens as soon as possible. I’m not sure if We’ll go fast or slow, but we’ll go a long way.

 

Anna Schariac: HeroVerse’in uzun vadeli hedefleri ve vizyonu nelerdir? Belirlenen hedeflerin en yüksek verimine ulaşabilmesi için HeroVerse’in yakın gelecekte yol haritası nedir, HeroVerse’in bu yıl geliştirmeye odaklanacağı hedefler neler olacak?

What are HeroVerse’s long-term goals and vision? In order to achieve the highest efficiency of the set goals, what is HeroVerse’s roadmap in the near future, what will be the goals that HeroVerse will focus on developing this year?

Daniel Nguyễn: Bu ilk soru projenin neredeyse en önemli bilgilerini içeriyor. Bu güzel soru için teşekkürler. Sıralama olarak, topluluk oluşturmaya, oyunu tamamlamaya, yeni ortak aramaya ve pazarlama yapmaya odaklanacağız, Yol haritamızı paylaşacağım.

Hepinizin bildiği gibi, 2 ana oyun modelimiz / konseptimiz var: NFT arayan ve daha fazla kar elde etmeye odaklanan oyuncular için NFT oyunu ve eğlence ve deneyim için oynayan oyuncular için geleneksel bir oyun. Bu iki oyun modeli milyonlarca oyuncuyla iyi gelişmiş olsa da, neredeyse birbirlerinden ayrışıyorlar. Gelecekte, Heroverse, yukarıdaki 2 özelliği birleştiren ve NFT ve Geleneksel oyunlardan tüm oyuncuları cezbeden bir oyun olacağını umuyoruz, para kazanmak isteyen insanlar oyun oynarken hala sıkılmıyor, oyun oynamak isteyen insanlar hala para kazanabilir.

Aslında geleneksel oyun oyuncularının sayısı, NFT oyuncularının sayısından çok daha fazla, geleneksel oyuncuların NFT oyunlarına erişmesi için birçok engel olacak olsa da, bunun için bir planımız vardı.

Ve başardığımızda, NFT oyun dünyasında bir patlama olacak. Vizyonumuz bu.

This is the fist question, because It covers almost the most important information of the project. Thank for good question.
In sort-term, we will focus on building community, completing game, looking for new partner and do marketing, I will send our Roadmap.

As you all know, we have 2 main game models/concepts: NFT game for players who are seeking for NFT and focusing more on profit, and traditional game for players who are playing for fun and experience. Although these two game models are well-developed with million of gamers, they are almost separated from each other. So in the future, we hope Heroverse will be a game that combines 2 features above and attracts all players from NFT and Traditional games, people who want to make money can still not get bored while playing games, people who want to play games can still earn money.

In fact, the number of traditional game players is much more than the number of NFT gamers, although there will be many barriers for traditional gamers to access NFT games, we had a plan plan for that.

And when we succeed, it will be an explosion in the NFT gaming world. It is our vision.

Keokrdongse Pium: Sahip Olduğunuz Doğrular

3 çekirdek ekip:
– Mobil Geliştirme Ekibi
– Pazarlama ekibi
– Blockchain Ekibi mi?

Its Really True That You have

3 core teams:
-Mobile Develop Team
-Marketing Team
-Blockchain Team?

Daniel Nguyễn:  Evet Doğrudur, size onların bilgilerini gönderebilirim.
Oyun Geliştirici Ekibi Hiker Oyunudur. HIKER, 12 yıllık tecrübesiyle Güneydoğu Asya’nın öncü stüdyolarından biridir. Hem PC’de hem de mobilde birçok oyunu mevcuttur.

Blockchain Ekibi: Rikkei, yazılım geliştirme ve blockchain sektöünde uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip, dünya çapında ünlü bir şirkettir.

Pazarlama: Dahili pazarlama ekibimiz mevcuttur. Ayrıca Raptor, Bloom, vb. gibi diğer birçok ortakla da işbirliğimiz var.

It is true, I can send you information of them.
Game Developer Team is Hiker Game. HIKER is one of the pioneer studios in Southeast Asia with 12 years of experience. They have many games on both PC and mobile.

Blockchain Team: Rikkei is a famous company in the world, many years of experience in the field of software development and blockchain

Marketing: We have internal marketing team. In addition, we also cooperate with many other partners such as Raptor, Bloom, etc

Wade Matheo Alex: Oyunu Çalıştırmak için Hangi Cihaza İhtiyaç Duyulur? Masa üstü bilgisayar, Mobil, Dizüstü bilgisayar mı?

Which Device is need to Run Game? PC, Mobile, Laptop?

Daniel Nguyễn: Cevap çok kısa ama aynı derecede önemli olacak. Oyun Android ve IOS mobil cihazlarında desteklenecek, böylece oyuncular her zaman, her yerde oynayabilir. Web sürümünü çok uzak olmayan bir gelecekte destekleyeceğiz.

With this question, the answer will be very short but equally important. The game will support on Android and IOS mobile devices, so players can play anytime, anywhere. We will support the web version in the not too distant future.

Crypto Rank: Heroverse enflasyon Derecelendirme Sistemini düşürdü mü?

Does Heroverse have decrease the inflation Rating System?

Daniel Nguyễn: Elbette, token için, yukarıda söylediğim gibi token yakma mekanizmasına sahip 2 token alarak enflasyonu sınırlandırıyoruz. Oyunda oyuncular kendi başlarına kahramanlar üretebilir, ayrıca enflasyonu önlemek için bir mekanizmamız var.

Sure, for the token, we limit inflation by having 2 tokens with token burn mechanism like I said above. In game, players can generate heroes by themselves, we also have a mechanism to avoid inflation.

ugur Berliktay: Koinsaati topluluğunun HeroVerse projesini net bir şekilde anlamasını sağlamak, sizi oyununuzu oynamaya teşvik etmek, projenize yatırım yapmak için bana 3 etkileyici özellik verebilir misiniz?

Can you give me 3 impressive features to make the Koinsaati community have a clear understanding of the HeroVerse project, to encourage you to play your game, to invest in your project?

Daniel Nguyễn: Aslında 3’ten fazla cevabım var :d

-Ekibim: Ekibimizle ilgili soruyu yukarıda yanıtladığım için deneyimlerini görebilirsiniz.
-Vizyonum: Bence yeterince büyük, yeterince uzağı hedefleyen ve çok gerçekçi bir vizyon, çok sayıda geleneksel oyun oyuncusunu etkiliyor.

-Oyunum: Hem grafik hem de oynanış açısından geliştirildi.
+ 3 boyutlu sanat.
+ Harika oynanışla tamamlanmış oyun, oyunda birçok modumuz, oyunda birçok mekanizmamız var.
+ Enflasyonu önlemek için Akıllı Oyun Ekonomisi.

This will be the last sentence actually I have more than 3 :d

– My team: As I answered the question about our team above, you can see their experience
– My vision: I think it’s a vision that’s big enough, far enough, and very realistic, that hits a large number of traditional game players.

– My Game: that is Developed both in terms of graphics and gameplay.
+ 3D art.
+ Completed game with cool gameplay, we have many mod in game, many mechanism in game.
+ Smart Game Economy to avoid inflation.

Bratu: Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur!

Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team!

Daniel Nguyễn: Teşekkürler. Benim için bir zevkti. Projemizle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Thank you. My pleasure. Thanks for your intersting about our project.

Bratu: Sizi burada ağırladığımız için çok memnunuz. Başarılı olmanız dileğiyle.

We are very pleased to host you here. I wish you success with your team.

Daniel Nguyễn: Sıradaki IDO’da görüşürüz. 😉 Teşekkürler ama, teşekkürler ekip.

See you at the next IDO session, after IDO maybe. 😉 Thank ama , thank team.

HeroVerse hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

👉Web site: https://heroverse.io
👉Telegram: https://t.me/heroverse_game
👉Telegram Ann.: https://t.me/heroverse_ann
👉Twitter: https://twitter.com/heroverse_game

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Farklı Blokzincirleri Ethereum Ağına Bağlayan Köprüler

Fan Token

5 Fan Token Chiliz Borsasında Listeleniyor