in

Heroes Chained (HEC) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Heroes Chained (HEC) Nedir?

Heroes Chained (HEC) yatırma işlemleri 23 Şubat TSİ 12:00’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar 23 Şubat TSİ 12:00’dan itibaren Huobi Global üzerinden HEC yatırma işlemlerini yapabilecek. HEC spot işlemler (HEC/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak HEC’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 24 Şubat TSİ 17:00’ye kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının HEC listeleme haberi:

Heroes Chained (HEC) Nedir?

Heroes Chained (HC), oyuncunun bir Lonca Ustası olduğu ve kahramanları topladığı bir fantezi aksiyon RPG oyunudur. GameFi’ye “Play-to-Earn” konseptini tanıtır ve “Play-to-Earn”e meydan okur. “Önce oyun için GameFi” ve “GameFi için önce oyun” memlerini başlatır. Önce oyun, harika bir oyun geliştirici ekibi gerektiren harika bir oyunu belirler. Yapımcı Mev Dinç ekibi yönetiyor. Sanat Yönetmeni Onur Can Çaylı, konseptleri, çizimleri, dokuları yaratıyor ve ekibini 3D modelleme için yönetiyor.

Heros Chained (HEC)

Oyunda değerli olan her öğe, bağımsız bir blokzincirinde depolanan bir NFT öğesidir. NFT’ler, keşfetme, talep etme, üretme, yetiştirme, oyun içi etkinlikler ve satın alma gibi çeşitli şekillerde elde edilebilir. NFT eşyaları, kahramanlar, topraklar, eşyalar, kart büyüleri, sanat eserleri ve şaheserler gibi birçok biçimde gelir.

HC NFT’ler, oyuncular arasında oyun içinde veya üçüncü taraf açık pazarlarda, eşler arası serbestçe takas edilebilir. Oyun’un yönetişim token’i HEC’tir.

Official website: https://heroeschained.com/

Whitepaper: https://whitepaper.heroeschained.com/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Rus Hükümeti Kripto Yasa Tasarısını Parlamentoya Sundu

Adroverse

TrustFi Flash Private Sale: Adroverse (ADR) Nedir?