in

Hedera Hashgraph, Persistance, Flow ve Elrond Network Kucoin’de Listeleniyor: $HBAR, $XPRT, $FLOW ve $EGLD Nedir?

KuCoin
KuCoin

Kucoin 14 Eylül 2021 Salı günü 4 altcoin birden listeliyor. Listeleme ayrıntıları ise şu şekilde:

Hedera Hashgraph: Kullanıcılar 14 Eylül 2021 tarihinde TSİ 12.00’den itibaren HBAR/USDT ve HBAR/BTC işlem çiftlerinden işlem yapabilecektir.

Persistence: Kullanıcılar 14 Eylül 2021 tarihinde TSİ 12.00’ten itibaren XPRT/USDT işlem çiftinden işlem yapabilecektir.

FLOW: Kullanıcılar 14 Eylül 2021 tarihinde TSİ 13.00’ten itibaren FLOW/USDT ve FLOW/BTC işlem çiftlerinden işlem yapabilecektir.

Elrond Network: Kullanıcılar 14 Eylül 2021 tarihinde TSİ 13.00’ten itibaren EGLD/USDT ve EGLD/BTC işlem çiftlerinden işlem yapabilecektir.

$HBAR Nedir?

Hashgraph konsensüsüyle desteklenen Hedera Proof-of-Stake herkese açık ağı, ışık hızında işlem hızları ve inanılmaz düşük bant genişliği tüketimi ile mümkün olan en yüksek güvenlik derecesini (ABFT) elde eder. Yüksek verim, düşük ücretler ve kesinliği saniyeler içinde bir araya getiren Hedera, halka açık defterlerin geleceğine öncülük ediyor.

$XPRT Nedir?

Persistence, Liquid Stake (pSTAKE), NFT’ler (Varlık Mantosu) ve Sentetik (Comdex) gibi birden çok varlık sınıfına maruz kalmayı sağlar. Persistence’ın misyonu, küresel likiditeyi teşvik etmek ve sorunsuz değer alışverişini sağlamak için tasarlanmış çok zincirli Web3 ürünlerinden oluşan bir ekosistem oluşturmaktır.

$FLOW Nedir?

Flow, yeni nesil oyunlar, uygulamalar ve bunlara güç sağlayan dijital varlıkların temeli olarak tasarlanmış hızlı, merkeziyetsiz ve geliştirici dostu bir blokzinciridir. Flow, orijinal olarak sürekli olarak harika blok zinciri deneyimleri sunan bir ekip tarafından oluşturulan tek katmanlı blok zinciridir.

$EGLD Nedir?

Elrond, yeni internet için bir teknoloji ekosistemidir. Akıllı sözleşme yürütme platformu, fintech, DeFi ve IoT’ye odaklanan 100.000’den fazla TPS, 6 sn gecikme ve 0,001 tx maliyet kapasitesine sahiptir. Elrond’un para ve DeFi uygulaması Maiar, ilerici güvenlik ve daha kullanışlı özelliklerin kilidini açmak için oyunlaştırılmış bir yaklaşım sunarak blockchain ile sezgisel bir ilk deneyim sunuyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Valencia Fan Token VCF

Valencia Fan Token (VCF) Chiliz Borsasında Listeleniyor

mars4

Mars4 Ekibi ile AMA Etkinliği