in ,

Haziran Ayının Önemli Kripto Etkinlikleri

Kripto piyasası uzun süredir devam eden durgun ve sıkıntılı günleri geride bırakmış gibi görünüyor. Bu yazımızda Haziran ayı boyunca gerçekleşmesi beklenen önemli gelişmeleri sizler için derledik.

Prague Blockchain Week

Kripto para meraklıları için 2 – 11 Haziran tarihleri arasında bir etkinlik düzenleniyor. Etkinlik içerisinde konferanslar, hackathonlar, çalıştaylar, buluşmalar ve partiler gibi etkinlikler bulunuyor. Crypto Nomads, Crypto Events, Krypto Space ve NFT Space gibi oluşumların partnerliğinde gerçekleşecek.

Seoul Builder Meetup

Celo Kurucu Ortağı Marek gelecek hafta Seul’de bir etkinlikte olacak. Yüz yüze gerçekleşek olan etkinlikte katılımcılar Celo hakkında bilgi edinip SocialConnect’i tam anlamıyla anlayacak.

Positive Blockchain

Positiveblockchain’in 5. yıl dönümünü kutlamak için Almanya’da etkinlik düzenleniyor. INATBA, IOTA Vakfı, EUBOF, BC 100+, Berlin Ortağı, BerChain, Lisk Center, Celo, Climate Collective, ECOTA ve daha fazlasından küresel etki blok zinciri ekosistem üyeleri 1-3 Haziran’da Berlin’de bir dizi etkinlik sırasında bir araya gelecek.

Aurora Conference

Aurora Konferansı, İskandinavya’daki Web3 üreticilerinin, yenilikçilerinin ve liderlerinin türünün ilk örneği uluslararası toplantısıdır.

Web3 Privacy Summit

Dünya çapındaki gizlilik savunucuları, gizliliğin Web3 endüstrisinde nasıl yaygınlaştırılacağını tartışmak için bir araya geliyor. Konferans, Web3Privacy Now araştırma projelerini tamamlıyor.

Injective

5 Haziran’da ETH Belgrad’da yılın ilk Injective Avrupa buluşması gerçekleşecek. Web3 geliştirici topluluğunun Injective Labs ekibiyle, ağla tanışması ve teknik konuşmalara katılması için özel bir fırsat olacak.

Epic Web3 Conference

Bu etkinlik, Web3 oluşturucularını öğrenmeleri, oluşturmaları ve büyümelerini hızlandırmaları için güçlendirmeyi amaçlıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Kripto Paralarda Sonsuz Arz Görülmesinin Nedeni Nedir?

Ethereum (ETH) Staking İstatistikleri 2.000 Dolara Dönüşü Gösteriyor