in ,

Haziran Ayının En Değerli NFT’leri

Haziran ayında en iyi NFT satışları listesinde Azuki, CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club, Fidenza ve Autoglyphs koleksiyonları yer aldı.

Haziran ayı içerisinde 235 ETH (444.5 bin dolar) ile en pahalı NFT satışını gerçekleştiren Azuki listenin ilk sırasında yer aldı. Azuki’nin #4666 numaralı koleksiyonu, listenin ikinci sırasında yer alan Fidenza’ya 23 ETH’lik bir fark attı.

Listenin ikinci sırasında ise Fidenza’nın #158 numaralı koleksiyonu yer aldı. Fidenza, 212 ETH’lik (369.7 bin dolar) NFT satışı ile Haziran ayının öne çıkan NFT koleksiyonları arasında yer aldı. Popüler NFT koleksiyonu CryptoPunk’ın #9314 numaralı koleksiyonu ise 178 ETH (335.4 bin dolar) ile Haziran ayının en pahalı NFT satışları arasında listeye üçüncü sıradan giriş yaptı.

Listede ilk beşte yer alan diğer NFT satışları ise yine lider konumda yer alan Azuki tarafından gerçekleşti. Dördüncü ve beşinci sırada yer alan #3946 ve #9236 numaralı Azuki koleksiyonları sırasıyla 190 ETH ve 161 ETH’ye alıcı buldu.

Haziran ayının en pahalı NFT satışlarının yer aldığı listenin altıncı sırasında ise Autoglyphs’in #352 numaralı koleksiyonu bulunuyor. Autoglyphs #352 kendisine 175 ETH’den (291 bin dolar) alıcı bulurken Bored Ape Yacht Club’ın #2376 numaralı koleksiyonu 150 ETH’lik (286.7 bin dolar) satışla yedinci sırada yer aldı.

10 farklı NFT koleksiyonunun yer aldığı listede Azuki toplam 5 NFT koleksiyonu ile ön plana çıktı. Listenin sekizinci ve dokuzuncu sırasında da yer alan #5889 ve #2904 numaralı Azuki koleksiyonları sırasıyla 170 ETH ve 135 ETH’den kendisine alıcı buldu. Listenin onuncu sırasında ise CryptoPunk’ın #827 numaralı koleksiyonu yer aldı. CryptoPunk #827, 135 WETH (233.7 bin dolar) ile satış gerçekleştirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Boğaları 31.500 Dolar Direncini Kıracak mı?

Kripto

Temmuz Ayının Önemli Kripto Etkinlikleri