in ,

Haziran Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler (3)

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda Haziran ayı içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik. 

Avalanche (AVAX) 

Emin Gün Sirer tarafından kurulan Avalanche, kripto para piyasasında daha hızlı ve daha ucuz bir şekilde çalışan ve ölçeklenebilir yapıya sahip bir kripto para projesidir.

Toplam arzın %1.33’ünü oluşturan 108.17 milyon dolar değerinde kilitli AVAX’ın 21 Haziran tarihinde serbest bırakılması planlanıyor. 

Gate Token (GT)

GateIo platformunun yerel kripto varlığı olan Gate Token (GT), Haziran ayı içerisinde kilidi açılacak projeler arasında bulunuyor. 26 Haziran’da açılması beklenen 26.26 milyon dolarlık Gate Token, toplam arzın %0.67’sini oluşturuyor. 

Space ID (ID) 

Açık kaynaklı bir yazılıma sahip olmanın yanı sıra merkeziyetsiz ve sansürsüz bir ağ olan Space ID, bu ay içinde kilitli varlıklarını serbest bırakacak projeler arasında yer alıyor. 

5.32 milyon dolar değerinde kilitili varlığı bulunan SPACE ID, bu varlıkların kilidini 22 Haziran’da açmayı planlıyor. Açılacak olan bu varlıklar, toplam arzın %0.92’lik bölümünü temsil ediyor. 

Coin98 (C98)

Coin98 token takası, staking ve ödünç verme gibi pek çok işlemi mümkün kulan bir DeFi platformudur. Platformun C98 adında yerel bir kripto varlığı bulunmaktadır.

Kilidi açılacak tokenler arasında yer alan C98’in 23 Haziran tarihinde serbest kalması bekleniyor. Serbest kalacak token miktarı toplam arzın %3.19’luk bölümüne denk geliyor.

Bonfida (FIDA) 

Serum protokolü üzerine inşa edilmiş ve Solana ağı tarafından desteklenen Bonfida’nın yerel kripto varlığı FIDA, kilitli varlıklar arasında bulunuyor. 23 Haziran’da serbest bırakılması beklenen FIDA arzı, toplam arzın %1.82’sine denk geliyor. Serbest bırakılacak bu miktar aynı zamanda 4.18 milyon dolar değerinde.

Algorand (ALGO)

Algorand, hız, güvenlik ve merkeziyetsizleşme üçlemesine ulaşımı çözmek için oluşturulmuş merkeziyetsiz bir ağdır. 22 Haziran’da 3.38 milyon dolar değerinde kilitli bulunan ALGO’ların serbest bırakılması planlanıyor. Serbest kalacak olan bu miktar, toplam arzın %0.33’lük bölümüne denk geliyor. 

Kripto

Shentu (CTK) 

Shentu; DeFi, NFT’ler ve otonom araçlar da dahil olmak üzere kritik görev uygulamalarının güvenilir bir şekilde yürütülmesi için oluşturulan bir projedir. 

Shentu, 3.73 milyon dolar değerinde ve toplam arzın %6.31’ine denk gelen varlıkları 22 Haziran’da serbest bırakmayı planlıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Yükselişe Geçti!

Kripto para, Bitcoin

Glassnode Raporu Bitcoin için Ne Diyor?