in , ,

Hathor Network Yeni Gelişmeler Paylaştı

Hathor Network Gelişmeleri | Ağustos 2021

Medium’da paylaşılan makaleye göre Hathor Network kendileri için bir dönüm noktası olan 100.000 işlem sayısına ulaşmayı başardı. Aynı şekilde sosyal medya kanallarının da istikrarlı bir artış içinde olduğunu ve topluluğun ilgisinin oldukça yüksek olduğu belirtildi. Buna göre Hathor Network Twitter hesabı 30K takipçi sayısına ulaştı.

Diğer sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz:

 — https://www.facebook.com/HathorNetwork

 — https://www.instagram.com/hathornetworkofficial/

 — https://www.linkedin.com/company/hathornetwork

Hathor Network

Hathor Network için gerçekleşen diğer gelişmelerden biri ise, HTR artık CoinEx borsasında BTC ve USDT pariteleri üzerinden listelenmektedir. Öte yandan Hathor Network topluluğu üyesi Maurício Nunes, oyunlar için en büyük geliştirme motorlarından biri olan “Unity” ile HTR arasında bir entegrasyon geliştirdi. Paris’te gerçekleştirilen EthCC etkinliğinde Hathor Network takımı yeni topluluklarla bir araya geldi. Bu durumdan oldukça memnun olan takım, diğer şehirlerdeki etkinliklere de katılmak istediklerini belirtti.

Hathor

4 Ağustos tarihinde Hathor Network BizDev takımından Sebastian Guerrero bir soru-cevap gerçekleştirdi. Burada, projenin yoğunlaştığı üç alandan bahsedildi: Ekosistemler, Partnerler ve Kullanım Alanları.

Soru-cevap etkinliğinden alınan bilgilere göre;

  • 2021 başlarında iş geliştirmeye başlanıldığı,
  • 50’den fazla kullanım alanı yaratıldığı,
  • Kullanım alanları hakkında haftada en az 2-3 görüşme yapıldığı ve bu görüşmelerin %10-20’sinin gerçeğe dönüştürülmeye çalışıldığı,
  • Hangi kullanım alanlarının geleceği ve ne zaman uygulanacakları yol haritasında belirtildiği,
  • Eğitim, yeşil girişimler, ödüller/geri ödemeler, futbol, emlak ve oyun alanlarında çalışmalar yapıldığı,
  • Hathor Network’teki ilk NFT platformu olan 9Block ile birlikte toplam 6 projenin geliştirilmeye devam edildiği ve yıl sonuna kadar 10’a tamamlanmak istenildiği,
  • Kullanım alanlarının hukuğa uygun olmaları için saygın hukuk firmaları ile çalışıldığı,
  • “Big 4” danışmanlık şirketlerinden en az biri ile, Hathor Network üzerinde geliştirme yapmaları için anlaşma sağlanmak hedeflenildiği belirtildi.

Kaynak : Medium, Hathor Network

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Fenerbahce Token

Fenerbahçe Token’a İlgi Çok Büyük!

API3

API3 Temel Analizi | Ağustos 2021