Hala Yükseliş Trendi Gösteren En İyi 5 Kriptopara Birimi

KuCoin Token (KCS), Synthetix (SNX), Aave (AAVE), Compound (COMP) ve Elrond (EGLD), yatırımcıları en çok sevindiren varlıklar oldu.

Kriptopara, Bitcoin, Cüzdan

Kriptopara piyasasındaki sert düzeltmeden sonra, sektör boğa koşularına ve fiyat artışlarına geri dönüyor gibi görünüyor. Birçok kriptopara birimi şu anda yükseliş trendi gösteriyor. Bitcoin fiyatı 35.000 dolar seviyelerinde güç toplamaya çalışıyor.

Şu anda KuCoin Token (KCS), Synthetix (SNX), Aave (AAVE), Compound (COMP) ve Elrond (EGLD) hala yükseliş eğiliminde. Spesifik olarak, beş kriptonun tümü son 24 saattir yükselişte. Bu, işlem yapmak için kriptopara seçeneklerine göz atmak isteyen yatırımcılar için harika bir gösterge. Özellikle CoinGecko verilerine göre KCS, son 24 saatte %38.6 oranında yükseliş kaydetti. Dahası, gün içinde en yüksek set fiyatı 11.34 dolar seviyeleriydi. Bu, şu anki 10.92 dolar fiyatından çok uzak değil. Son bir haftadaki en düşük fiyat 7.63 dolar seviyeleriydi.

Kriptopara, Bitcoin

Ardından, son 24 saatte Synthetix de iyi bir çıkış yakalayarak %33.2 arttı. Bu nedenle, SNX’in son gündeki en yüksek fiyatı 11.97 dolar olarak belirlendi. Bu fiyat şu anki fiyatı olan 11.80 dolar seviyesine çok yakın. Son bir haftadaki en düşük fiyat 8.81 dolar seviyeleriydi. Bunu takiben Aave de son 24 saate damgasını vurdu. AAVE’nin fiyatı %23.4 artarak bu süre içinde en yüksek seviyesini 338.73 dolar olarak belirledi. Son bir haftadaki en düşük fiyat 265.54 dolar seviyeleriydi. Aave son bir haftada iyi bir performans gösteren coinler arasında yer almayı başardı.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Özellikle, COMP hala yükseliş trendi gösteriyor. Kriptopara birimi, geçen hafta zaten %65’in üzerinde artış kaydetti. Şu anda, son 24 saatte %19.6 oranında yükseliş kaydetti. Üstelik bu saatler içerisinde en yüksek fiyatı 525.96 dolar ve en düşük fiyatı 416.92 dolar olarak belirledi. Şu anda 512.52 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Sonunda Elrond da izlenimini verdi. Kriptopara birimi, son 24 saat içinde yüzde 15.1 oranında yeşil bölgenin içerisinde yükseldi.

Kriptopara

Böylece, gün için en yüksek fiyatı 107.35 dolar olarak belirledi ve en düşük fiyat ise 90.14 dolar seviyeleri oldu. Şu anda fiyat 103.75 dolar seviyelerinde hareket ediyor. Son zamanlarda, Ethereum da yükseliş trendi yaşıyor. Görünüşe göre ETH, Londra hard forku beklentisiyle halihazırda olduğundan daha fazla yükseliş yakalayabilir. Yakın bir zamanda Ethereum 2.0 ile sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir ağın meyvelerini görebiliriz.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da hem "co-founder hem de chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bitcoin

Borsalardaki Bitcoin (BTC) Arzı Son 6 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

6 Temmuz 2021 Tarihli BTC, ETH, BNB ve ATOM Teknik Analizi