Haftanın Öne Çıkan IDO’ları

Merkeziyetsiz Borsa Teklifi veya IDO, bir pazarda yeni ve oldukça tercih edilen bir kaynak yaratma yaklaşımıdır. Diğer tekliflerden farklı olarak IDO, girişimciye artan likidite ile kolaylık sunar. Bu yazımızda haftanın öne çıkan IDO’larını derledik. 

GT-Protocol

GT-Protocol, merkeziyetsiz sosyal ticaret ile DeFi yatırım havuzları yönetimini birleştiren yenilikçi bir DeFi platformudur. GT-Protocol, blockchain AI yürütme arayüzü tarafından yönlendirilen kripto yatırım deneyimi sunuyor. Proje, yapay zeka yürütme teknolojisiyle desteklenen yapay zeka ticaret ve yatırım araçlarına, DeFi, CeFi ve NFT piyasalarında kripto yatırımlarına erişim sunuyor.

Lamas Finance

Lamas Finance’in temel misyonu, kullanıcılara gerçek bir blok zinciri oyun deneyimi ve DeFi’nin birçok temel işlevinden kâr elde etme fırsatı sunmaktır. Kripto para alanındaki platformlardan biri olan Solana üzerinde geliştirilen Lamas Finance oyunlarının her biri gerçek bir Dapp’tir. Tüm hesaplamalar akıllı sözleşmeler aracılığıyla blok zincirinde gerçekleştirilir.

Chappyz

Chappyz, toplulukları ve projeleri birbirine bağlayan, kullanıcıların etkileşim kurmasına, işbirliği yapmasına ve ödüller kazanmasına olanak tanıyan bir web3 platformudur. Bireyler için kapsayıcı ve ödüllendirici bir ekosistem oluşturmak için AI teknolojisinden yararlanır.

FrontFanz

FrontFanz, son teknoloji canlı yayın ve video abonelik özellikleri sunan bir Web3 abonelik platformudur. FANX için dolaşım arzı 1.000.000.000 token olacaktır. FANX token ile içerik oluşturucular ve hayranlar arasında sorunsuz ödemeler sunulur. Diğer proje ve protokollerle ortaklıklar kurarak platformu büyütmek ve platformu kullanan içerik oluşturucuları ödüllendirmek için kullanılır.

AiMalls

AiMalls, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri sağlamak için akıllı algoritmalar kullanan yapay zeka destekli bir çevrimiçi alışveriş merkezi veya mağaza, bir platform ve bir uygulamadır. Aimalls’un kısa vadeli hedefi, satıcıları ve alıcıları platformlara çekmek ve yüksek kaliteli bir alışveriş deneyimi sağlamayı hedefler. Aimalls’un uzun vadeli hedefi ise dünya çapında önde gelen çevrimiçi pazar yerlerinden biri olmaktır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance Polygon’a USDC Desteği Ekliyor

Binance’te Listelenmesi Beklenen Projeler