Haftanın Öne Çıkan IDO’ları

Merkeziyetsiz Borsa Teklifi veya IDO, bir pazarda yeni ve oldukça tercih edilen bir kaynak yaratma yaklaşımıdır. Diğer tekliflerden farklı olarak IDO, girişimciye artan likidite ile kolaylık sunar. Bu yazımızda haftanın öne çıkan IDO’larını derledik. 

Friend3

Friend3, içerik oluşturucuların ve influencer’ların takipçileriyle, topluluklarıyla ve arkadaşlarıyla etkileşim kurabilecekleri güvenli bir Web3 ortamı sağlarken, tamamen otomatik ve merkeziyetsiz bir şekilde varlıklarından para kazanmalarına olanak tanır.

PLEXUS

PLEXUS, blok zincirinin kitlesel olarak benimsenmesi için zincirler arası bir hizmettir. PLEXUS’un altyapısı, geniş blok zinciri ekosisteminden tüm likidite verilerini toplar ve kullanımını kolaylaştırır. DEX toplayıcıları ve bunları Theta algoritması aracılığıyla tek bir API’de sağlar.

Patex

Patex blockchain ekosistemi, aktif olarak Latin Amerika bölgesine odaklanan çözüm odaklı bir projedir. Layer-2 blok zinciri olan Patex, CBDC’ler ve diğer kripto para birimlerinin çıkarılmasını ve izlenmesini kolaylaştırır.

GT-Protocol

GT-Protocol, merkeziyetsiz sosyal ticaret ile DeFi yatırım havuzları yönetimini birleştiren yenilikçi bir DeFi platformudur. GT-Protocol, blockchain AI yürütme arayüzü tarafından yönlendirilen kripto yatırım deneyimi sunuyor. Proje, yapay zeka yürütme teknolojisiyle desteklenen yapay zeka ticaret ve yatırım araçlarına, DeFi, CeFi ve NFT piyasalarında kripto yatırımlarına erişim sunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance Labs’in 2023’te Gerçekleştirdiği En İyi 5 Yatırım

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 15 Kasım 2023