in , ,

Haftanın Öne Çıkan Fundrasing Etkinlikleri

2023 ile birlikte kripto para piyasasında başlayan yükselişler funding round etkinliklerinin de önünü açtı. Etkinler tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik. 

Cega

Solana tabanlı türev protokolü olan Cega, Ethereum ekosistemine genişlemek için finansman turu düzenledi. Cega, Dragonfly Capital liderliğinde gerçekleşen finansman turunda 5 milyon dolarlık bir fon topladı. 

Conduit

Conduit, kripto yatırımlarını güçlendirmek ve hızlandırmak için tasarlanan bir yerel alt yapı platformudur. Conduit, Op Stack üzerine inşa edilen üretim sınıflarını 100 kat ölçeklendirmeye olanak tanıyor. 

Mart ayının son haftasında Paradigm liderliğinde gerçekleşen finansman turunda bir çok başarılı şirketin de ek yatırımları ile birlikte Conduit 7 milyon dolarlık başlangıç fonu sağladığını duyurdu. Conduit, Paradigm ile uzun vadede ortak olmayı dört gözle beklediklerini de belirtti.

Econia Labs

Aptos blok zinciri için sipariş defteri protokolü geliştiren Econia Labs, Dragonfly liderliğindeki tohum finansman turunda 6,5 milyon dolarlık fon topladı. Econia Labs, Aptos ekosisteminde merkeziyetsiz finans (DeFi) için bir protokol sunuyor.

Hydra Ventures

Risk sermayesi şirketi 1kx ile bağlantılı bir yatırım DAO’su olan Hydra Ventures, diğer yatırım DAO’larına destek olmak için 10 milyon dolarlık fon topladı.

Fetch.ai 

Yapay zeka odaklı kripto protokolü Fetch.ai, merkeziyetsiz makine öğrenimini dağıtmak için DWF Labs’ten 40 milyon dolarlık fon topladı. Bu finansman, piyasa yapıcı DWF Labs’ın bu ay altıncısını gerçekleştirdiği yatırımlardan yalnızca biri.

Fetch.ai Çarşamba günü yaptığı açıklamada finansmanı, merkeziyetsiz makine öğrenimi, otonom ajanlar ve ağ altyapısını dağıtmak için kullanacağını söyledi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Düşüş, Ayı

Too Big to Fail Şirketler Ne Demektir?

AVAX, SOL ve NEAR Ağında Son Gelişmeler